Web sitemize hoşgeldiniz.

Tütsülük Çeşitleri Nelerdir?

5 Ekim 2017

Etrafınızdaki hoş kokuları duymayı seven biri iseniz, dekoratif ürünler satılan mağazalarda kolaylıkla bulup satın alabileceğiniz, isterseniz sevdiklerinize hediye edebileceğiniz tütsü çeşitleri ile bulunduğunuz her yerde güzel duygular hissedebilirsiniz.

Tütsülerin sabit durmasını ve evdeki aksesuarlar olarak yerini belirlemeyi isterseniz, odanızın durumuna ve şekline göre tercihte bulanabilirsiniz. Sizi ziyarete gelenler bu aromatik ve güzel kokular arasında kendilerini iyi ve zinde hissedecektir.

Tütsülükler genelde, ağır durmasından dolayı ahşap modellerde daha fazla tutulmaktadır. Fakat bunun yanında metal tütsülükler de piyasa araştırmasına girdiğinizde, bol çeşitle karşınıza çıkar. Hangi tür bir tütsü istediğinize bağlı olarak, hediye dükkanlarından ve otantik malzemeler satan dükkanlardan bulabileceğiniz, tütsülükler, yaşadığınız yere de ayrı bir hava katacaktır.

Tütsülük çeşitleri nasıl seçilmelidir?

Her alanda kullanılan tütsüler, isterseniz evinizin havasına farklılık katmak için, isterseniz çalışma ortamındaki havayı değiştirmek için kullanılsın, oda kokuları ve oda kokuları aksesuarları olarak satılan yerlerden seçilmelidir. Çünkü birbiriyle uyumlu seçenekler burada oluşturulmuştur. Örneğin, siyah bir tütsünün altında her çeşit tütsülük çeşidi uyum sağlayabileceği gibi, metal ya da ahşap bir tütsülük de işinize yarayabilir.

Sevgililer günü hediyesi tarzında bir fikriniz yoksa, güzel duyguları paylaşmak için, sevgilinize alabileceğiniz bir tütüşü ve tütsülük çok işinize yarayacak, sizi ve sevgilinizi de çok mutlu edecektir.

Tütsülükler evde yapılabilir mi?

Alanınızın genişliğine göre yoğun bir koku yaratabileceğiniz gibi, az bir miktarda ve devamlı şekilde kokusunu alabileceğiniz, tütsüleri, internet sitelerinden, sizin için en yakın olan alışveriş merkezlerinde ya da hediyelik ürünler satan yerlerden satın alabilirsiniz.

Piyasada çok çeşit olmasına rağmen, kendinize özel, sizin için farklı bir anlam katan bir tütsülüğe sahip olmak isterseniz, evinizde de bunu yapabilmeniz, tutuşmaya engel olacak malzemelerle bu tütsülüğü süsleyebilmeniz mümkün.

İnce uzun bir ahşap tabakayı, en uç ve ortasından delerek, yapımı hem sizin için çok basit hem de maliyeti çok düşük bir şekilde bir tütsülük elde edebilirsiniz. Dilerseniz de bunu farklı renk seçenekleri ile destekleyebilir ve ortamınıza değişik bir obje durumuna getirebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: