Web sitemize hoşgeldiniz.

Sevdiklerinizin Adını Ahşap Hediyeliklerle Yazın!

Ahşap üretimlerine sahip olan ürünlerin, görünüş, kalite ve uzun ömürlü dayanaklıkları açısından her zaman daha etkili olmaktadır. Bu sebeple iyi bir etki alabilmek isteyenler için ahşaptan üretilen birçok dekoratif ürünler bulunuyor. Ahşap hediyelik eşya satın almak, hediyeyi düşündüğünüz kişiye ve onun zevklerine göre değişebilir. Bu sebeple birçok hediye alternatifinin olduğunu eklemekte mümkündür. Bunlar arasında Ahşap Harf temalı olan sevdiğiniz kişilerin baş harflerin ya da isminin tamamını üzerinde mum olan ürünlerle sağlayabilme imkanınız bulunuyor. Bu tür hediyeler hem romantik hem de ince düşünülen bir etkiyi, duygusal boyut ile ulaştırmanızı sağlayacaktır.

Ahşap Dekoratif Harf Temalı Mumluklar

H harfi, P Harfi, S harfi ya da diğer harfleri konu edinen bu tür dekoratif ahşap hediyelik ürünler, üzerlerinde mum alanı olarakta satılır. Böylece harfleri bir araya getirerek yazacağınız isimler, karşı tarafın gerçekten size hayranlık ve mutluluk ile bakmasını sağlayacaktır. Tamamen ahşaptan olan ve kaliteli şekilde üretilmiş olan ürünlerin, birçok harflerini satın alabilirsiniz. İsterseniz sadece tek bir harfi satın alarak, o kişinin baş harfini konu edinen bir romantik etki oluşturma olanağınız da bulunuyor.

Ürünün Özelikleri ve Farklı Modelleri

Genelde üzerlerinde mum olsa da bazıları doğrudan mumsuz sadece harfleri konu edinen şeklinde de olabilmektedir. Dekoratif amaçlı olarak alınarak, özel günlerinizde iyi bir etki bırakan bu ürünler, yaşadığınız ya da hediye aldığınız kişinin yaşadığı her alanda etkili bir görünüm sağlayacaktır. Sevgilinize alıyorsanız, odasının bir köşesine onu koyacak ve her zaman sizi hatırlayacaktır. Eğer eşinize alıyorsanız, evde sizin olmadığınız günler ona bakarak, ne kadar şanslı olduğunu düşünecektir. Bu açıdan ahşap dekoratif eşya kategorilerinde, birçok farklı tasarımlarla bu ürünü alabilirsiniz. Ürünün harf başına toplam ağırlığı 330 gramdır. 11 santim boyu ve 8 santim genişliği bulunur.

Özel Günlerinizi Harflerle Değerlendirin

Mumlu olan harf temalı ahşap hediyelik ürünler, sevdiklerinizin baş harflerini kapsadığında unutulmaz bir anıyı taşır. Mutlu etmek kolay bir eylem olduğundan, onun baş harfini özel günlerde alarak, ışıkları kapatır ve onun isminin olduğu bir harfi o geceyi bölen ufak mum ışığında hissettirebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: