Web sitemize hoşgeldiniz.

Sevdiklerinizde El Yapımı Ahşaplardan Hediyeler Alın!

Ahşaptan üretilmiş olan hediyelerinde kendine özgü bir yapısı ve değerleri vardır. Kesinlikle hoş bir sanatı temsil etmelerinin yanı sıra, kaliteli yapıları ve temsil ettikleri somut görsel algıları, ahşap hediyelik eşya için daha da değerli kulan hususları barındırmaktadır. Dekoratif amaçla da kullanılan bu ürünlerin her biri, karşı tarafa verebileceğiniz en değerli ve güzel hediyelerden birini barındıracaktır. Pek çok farklı modeli de ve tasarımda üretilen ahşap hediyeler, sevdiklerinize bir ömür boyu bozulmadan sağlam bir şekilde unutamayacakları bir hediyeyi onlar için sunmanızı sağlayacaktır. Böylece dekoratif ahşap hediyelik satın alarak, her zaman sevdiklerinizi mutlu etmenin yolunu bulabilirsiniz.

İçi Doldurulmuş Özel El Yapımı Ahşap At

Saygıdeğer ve bulunduğu ortamda gerçek anlamda dikkat çeken bir ürün olan ahşap doldurulmuş at, oldukça etkili bir yapısı ile kendini gösterir. At doğrudan bir ayağını kaldırmış şekilde durmasının yanı sıra, asil bir edasıyla da kendini her açıdan heybetli bir şekilde göstermektedir. İçi doldurulmasıyla kalite fonksiyonlarının arttırılması ve ağırlık açısından da ele doygun bir his vermesi, bu ürünün genel etkisinin hissedilmesini de her açıdan sağlıyor.

Ürünün Özellikleri Nelerdir

Ürünün Siyah ve Kahverengi olmak üzere iki farklı renk seçenekleri bulunur. Elbette bu seçeneklerin daha da artması muhtemeldir. 1170 gram ağırlığında olan ürün, 43 santim boya ve 42 santim en ölçülerine sahiptir. Özelikle ürün dekoratif bir yapıda olduğu için kitapların yanında ya da evlerin en dikkat çeken yerlerine konularak hoş bir algı oluşturabilir. Güzel bir hediye arayışında olanlar için bulunmaz bir etkili üründür. At seven herkes için böylesine güzel bir ahşap hediyelik eşya alınarak karşı tarafı sevindirebilirsiniz. Ayrıca at yerine Aslan olarak doldurulmuş ahşap hediyesini de satın alabilirsiniz.

Ahşap Ürünlerin Hediye Olarak Sunulması

Ahşap bir ürün el emeğinin en temiz kanıtlarından bir tanesini oluşturur. Ahşap olması onun özel olduğunu yansıtır ve hediye almak istediğiniz kişiye de bu özel etkiyi geçirir. Bu sebeple sevdiklerinizi mutlu edebilmek için babalar gününde, doğum günlerinde, yılbaşında ya da diğer özel günlerinde mutlu olabilecekleri ahşap hediyelik alarak, güzel bir anıyı paylaşabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: