Web sitemize hoşgeldiniz.

Özel Tasarım Ahşaptan Yeni Yıl Hediyeleri

3 Mart 2018

Özel tasarım olarak karşımıza çıkan yeni yıl ürünleri için ahşap hediyelik duyurularına da yer verildiğini göreceksiniz. Bu anlamda mumlukların baştan sunulması temel alınır. Öyle ki kış aylarında ilgi çeken mumluklardan yana da tercihlerde bulunarak sürpriz hazırlayabilirsiniz. Bunun için özel harflerden tasarımlara yer verilmesi de söz konusudur.

Ahşap Atlıkarınca Modelleri Nelerdir?

Ahşap hediyelik eşya sahibi olmak isteyenlerin bu anlamda atlıkarıncalara da göz atmaları mümkün olmakta. Öyle ki farklı renk ve modelleri kapsamında atlıkarınca modellerinin sunulması esas alınıyor. Bunun için de karşınıza çıkacak olan modeller;

  • Kırmızı ile yeşil renkleri aralığında atlıkarınca modellerine yer verilmesi söz konusudur.
  • Lacivert ya da beyaz olarak da temin edilmesi mümkün olmakta.
  • Modellerin küçük ve büyük boylu olacak şekilde de sunulması esas alınır.

Doldurulmuş Ahşap Hediyelikler Nelerdir?

Ahşap üzerinden tasarlanan ve doldurulan hediyelik eşyaların da göz önünde bulundurulması gereklidir. Nitekim hoş görünümlere sahip olan bu tarz hediyeliklerin de sevdiklerinizi mutlu edeceğini belirtmek gerekiyor. Bunun için at ya da aslan modelleri üzerinden çalışmalara yer verilmesi söz konusudur. Ahşap olan malzemelerinden kaynaklı koyu kahve tonlarına yer verilmesi esas alınır.

Doldurulmuş olarak karşımıza çıkan hayvan modellerinin yanı sıra heykeller de dikkat çekici. Dekoratif ahşap hediyelik sahibi olmak isteyenlerin heykellerden yana da ilerlemeleri mümkün olmakta. Üstelik kahve tonlarından ziyade gri ya da turkuaz şeklinde dahi farklı renk çalışmalarına yer verilmesi de sağlanır. Renklerine ve modellerine göz atanların sevdiklerine özel hediyelikleri göz önünde bulundurmaları da söz konusudur.

Dekoratif Ahşap Enstrümanlar Nelerdir?

Ahşap üzerinden daha çok biblo boyutlarında enstrüman aletlerin de tasarımlarına yer verilmesi temel alınır. Bunun için gitar ve keman gibi aletlerin baştan sunulması söz konusudur. Üstelik kahve tonları dışında yine farklı renklerden tasarımlara da yer veriliyor. Bu anlamda sarı, kırmızı ya da krem renkli olacak şekilde farklı modellerden yana ilerlemeniz mümkün olacaktır. Üstelik biblo boyutlarından kaynaklı fiyat aralıkları da bütçeleri zorlamayacak şekilde karşınıza çıkacaktır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: