Web sitemize hoşgeldiniz.

Özel Ahşap Kutular Farklı Modelleri İle Dikkat Çekiyor!

2 Mart 2018

Dekoratif ahşap hediyelik satın almak isteyenlerin özel kutuları göz önünde bulundurmaları mümkün olmakta. Öyle ki tasarım kutular çerçevesinde sevdiklerinizi memnun bırakmanız söz konusudur. Her türlü özel eşyanın temin edilmesinde de kullanılan kutuların ilgi gördüğünü belirtmek gereklidir. Üstelik fiyatları da cep yakmadığı için tercih halindedir.

Gold İşlemeli Ahşap Hediyelikler Nasıl?

Daha gösterişli olması adına sevdiklerinize gold desenlere sahip ahşap hediyelikleri de sunabilirsiniz. Öyle ki koyu ya da açık kahve renkleri üzerinden gold desenlerin bir hayli ilgi gördüğünü belirtmek gereklidir. Bu anlamda modellerin kullanım alanları olarak;

  • Mutfaklarda çerezlik ya da meyve seti olarak kullanımlarının yaygın olduğunu belirtmek gereklidir.
  • Takı kutuları da her kadının ilgi duyduğu bir diğer önemli eşyadır.
  • Anahtarlık olarak dahi farklı tasarımlarından ahşap kutulara yer verilir.

Ahşap Takı Kutusu Modelleri Nelerdir?

Baştan da belirttiğimiz gibi ahşap hediyelik adına gold çalışmaları bir hayli yaygındır. Bunun yanı sıra özel işlemelerin de göz önünde bulundurulması esas alınır. Örneğin takı kutuları üzerinden özel işlemelere yer verildiğini göreceksiniz. Deve işlemelerinin ahşap üzerinde nostaljik bir atmosfer sunduğunu da belirtmek gereklidir.

Takı kutularına özel olarak bölmelere de yer verilir. Küpeler, kolyeler ya da bilezikler ayrı bölmelerden yana muhafaza edilir. Bunun için tercihlerinizde bölmeleri de dikkate almanız faydalı olacaktır. Son olarak kimisinde aynaların da temin edildiğini göreceksiniz. İsteyenlerin hem işlemli hem bölmeli hem de aynalı olarak sunulan takı kutularından da ilerlemeleri mümkün olmakta.

Ahşaptan Anahtarlık Modelleri Nelerdir?

Ahşap hediyelik eşya satın almak isteyenlerin fayda sağlayan ürünlerden yana da ilerlemeleri mümkün. Bunun için de anahtarlıklara göz atabilirsiniz. Öyle ki farklı modelleri ve işlemeleri çerçevesinde her evde mutlaka anahtarlıklara ihtiyaç duyulur. Sonuç olarak da ahşap üzerinden tasarlanan modellerin daha uzun ömürlü olmasından kaynaklı göz önünde bulundurulması söz konusudur. Bunun için orta ya da büyük boy detayları da aktarılır. Son olarak isteyenlerin özel desenleri bulunan anahtarlık kutularından yana da tercihlerde bulunmaları sağlanıyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: