Web sitemize hoşgeldiniz.

Öğütücü Seçiminde Dikkat Etmeniz Gerekenler

12 Kasım 2017

Yeni bir Grinder Çeşitleri için yatırım yapmayı planlıyorsanız, göz önüne almanız gereken birçok faktör vardır.

Hızlı bir şekilde çevrimiçi göz atın ve özellikle bu araçları kullanan herhangi bir deneyime sahip olmayan birisi için tüm seçenekleri iyi bir şekilde değerlendirin.

En iyi ot öğütücüsünü satın almak için kontrol etmeniz gereken şeylerden biri manuel mi yoksa elektrikle çalışan bir ot öğütücüsü mü istediğinizdir.

Teknolojideki ilerlemeler nedeniyle, pillerle çalışan ot öğütücüler bulunur. Genellikle elle kullanılan ot toplayıcılarına kıyasla daha ince bir çıktı elde edilir. Yapmanız gereken tek şey cihazın düğmesine basmaktır, size hızlı sonuçlar verebilir.

Elektrikli versiyonların oldukça pahalı olabileceğini unutmayın. Ayrıca, çalışması için pillerin olması gerektiğini de göz önünde bulundurmalısınız.

Buna ek olarak, daha hareketli parçalar olduğundan, elektrikli sürümlerin, temizlenmesi zor olduğu için, manuel bitki öğütücülere kıyasla temizlik açısından daha çok vaktinizi alacağını varsayabiliriz

Aradığınız uzun vadeli bir yatırım ise manuel seçeneklere bağlı kalmanız iyi bir fikirdir.

Size en uygun bong boyutu

Bazı Bong çeşitleri oldukça büyük, yaklaşık on sekiz inç yüksekliğindedir. Daha uzun olanlarını bile bulabilirsiniz. Bu boyutta bir ürün nerde durursa dursun bu hacimle iyi bir oda alanı kaplar. Ayrıca diğer insanlardan saklanmak daha çok zorlaşır.

Daha büyük bonglar küçüklere kıyasla daha kolay kırılırlar. Bunlardan bazıları kütlelerinden kaynaklı olarak yere düştükleri için ömrünü yitirmektedir.

Bir bong boyutu seçerken, soluma kapasitesinin ne kadar olduğuna da dikkat etmelisiniz. Çok uzun olan bir pipe, iyi donatılmış, akciğer bilgisine sahip olmayan insanlar için zor bir duman çekimi deneyimi sunar. Duman giderilmez ve hoşnutsuz kalırsınız.

Elektronik nargile en iyisidir

E- Nargile Çeşitleri geleneksel nargilelerden daha iyidir çünkü daha güvenli olurlar. E-nargileler, daha güvenli tasarımların yanı sıra kullanımlarını izlemenize yardımcı olan çok sayıda özellik ile doludur. Pil seviyesini ve sıvı seviyelerini gösteren LED göstergeli ışıklandırma ile gelirler. E nargile farklı ve eğlenceli renklerde gelir, bu nedenle daha estetik ve çekici olmaktadırlar. E-nargileler aynı zamanda çok çeşitli lezzetlerle birlikte de kullanılabilir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: