Web sitemize hoşgeldiniz.

Natural Saç Boyaları

10 Haziran 2018

Natural saç boyaları bayanların en büyük yardımcıları olan saç boyalarının tamamen organik ve bitkisel yollardan hazırlanmış şeklidir. Natural olmayan saç boyaları saçın arzu edilen rengi almamasını ve orta vadede saçların yıpranmasını sağlar. Natural saç boyaları ise saçların tamamen doğal maddelerden yardım alarak, istenilen renk ve görünümün yakalanmasını sağlar. Piyasada kolaylıkla bulunabilecek natural saç boyası çeşitleri şunlardır:

  • Logona natural saç boyaları: Kokusuz bir saç boyası çeşidi olan Logona saç boyasının içerisinde doğal olmayan hiçbir kimyasal kökenli madde bulunmaz. İçerisinde doğal renk veren kına, kahve, kırmızı pancar, papatya, ceviz ve sinameki gibi maddeleri barındıran Logona’nin fındık, kızıl sarı, bakır sarı ve teak ağacı renkleri vardır.
  • Sante natural saç boyaları: İçerisinde sıfır amonyak bulunan ve bu nedenle kokusuz olan Sante natural saç boyaları müşterilerinin beğenisine alev kızılı, doğal kızıl, kızıl sarı, bronz, fındıkkabuğu, siyah ve terra renklerini sunmaktadır.
  • Henna Plus natural saç boyası: Henna Plus çok geniş bir renk seçeneğiyle tüm bayanlar için geniş alternatifler sunmaktadır. Amonyak ve peroksit gibi saçlara zararlı kimyasallar içermeyen Henna Plus, ihtiva ettiği ph 5.5 özelliğiyle saç derileri için de çok önemlidir. Henna Plus’ı düzenli olarak kullanan bayanlarda saçların canlı ve doğal bir görünüme kavuştuğu görülmüştür.
  • PHYTO Color Natural Saç Boyaları: Tamamen doğal maddelerden oluşan PHYTO Color, geçici, yarı kalıcı, tam kalıcı boya seçenekleriyle bayanlara hitap etmektedir. Yarı kalıcı boyaların, saçlarda 6 hafta süreyle ilk günkü doğallığını koruduğu görülmüştür. PHYTO Color saç boyalarının da piyasada mevcut olan tüm saç renklerinde bir karşılığı vardır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: