Web sitemize hoşgeldiniz.

Kız Ve Erkek Arkadaşınız İçin İlginç Hediyeler

10 Aralık 2017

Doğum günleri, yılbaşı ve birçok özel günde arkadaşlarınıza ilginç hediyelik eşya alarak farklılık yaratabilirsiniz. İlginç, komik ve farklı hediyeleri kız ve erkek arkadaşınız için hediye seçebilirsiniz. İlginç tasarımlar ve farklı alanlarda kullanılan hediyeler arasında biblolar, günlük eşyalar ve kıyafetler bulunuyor. Hediyelik eşya seçenekleri arasında teknolojiye meraklı kişiler için kullanılan yaratıcı hediyeler vardır. İlginç tasarımlarda üretilen eşyaları hediyelik eşya satan dükkanlarda ve Web sayfalarında bulabilirsiniz.

Komik Hediye Seçenekleri

Komik hediyeler klasik hediye çeşitlerinin farklılaştırılmış halleridir. Esprili hediyeler arasında sevgilinize alabileceğiniz eşyalardan biride özel olarak tasarlanan ilaç kutusu olabilir. Orijinal ilaç kutularına benzetilen eşyalar üzerinde sevgilinize özel sözler yazılıyor. Farklı türde sevgilinize hediye edebileceğiniz aşk diplomaları, sertifikalar ve senetler üzerine komik cümleler yazarak kız ve erkek arkadaşlarınızla sözleşme imzalayabilirsiniz. Komik hediyeler arasında farklı tasarımlarda kumbara, saat, bardak, masa ışığı ve resimler bulunuyor. Espri anlayışını bir üst seviyeye çıkartmak isteyen kişiler çivi veya bıçakla kesilmiş el figürlerinde biblolar ve masa süs eşyaları tercih edebilirler.

Kişiye özel olarak tasarlanan komik hediyeler arasında yastık kılıfları üzerinde komik desenler ve yazılardan oluşan baskılar tercih ediliyor. Esprili ve komik arkadaşlarınız için internet sitelerinde bulabileceğiniz kişiye özel isimlerin yer aldığı komedi sertifikası, yılın komik adamı Oscar’ı sipariş edebilirsiniz. Son zamanlarda sürekli kullanılan emojilerden arkadaşlarınıza benzettiğiniz figür ve şekillerden yastık, tişört ve bardak üzerine bastırarak komik hediyeler verilebilir.

İlginç Hediye Türleri

Sevgilinize ilginç ve romantik hediye almak isteyenler için tasarlanan duvar saatleri bulunuyor. Saat üzerinde sevgilinize sürekli söylediğiniz ve komik cümleler yer alırken resimde bastırma fırsatı bulunur. İlgin bir başka saat modeli ise dinamiti andıran dijital saatlerdir. İlk bakışta gerçek dinamiti andıran hediyelik eşya farklı bir kutu içerisinde verilerek edilerek arkadaşınıza unutulmaz bir hediye verebilirsiniz. Sinirli arkadaşlarınıza alabileceğiniz ilginç hediyelerden biride masa üstünde duran boks torbasıdır. Elektronik cihazlarda farklı tasarımlarla dikkat çeken ürünler bulunuyor. Hediyelik eşya olarak komik ve ilginç USB çeşitlerinin ve tablet kılıfları bulunuyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: