Web sitemize hoşgeldiniz.

Kalın ve Kısa Tırnakları Daha Uzun Göstermek Çok Kolay

24 Eylül 2018

Tırnaklar, kadınların en dikkat çekici yerlerinden birisidir. Birçok erkek, kadında ilk olarak ellere ve doğal olarak tırnaklara bakır. Tırnağı hem kısa hem de kalın olan kadınlar bu durumdan büyük şikayet duymaktadırlar. Bundan dolayı Kısa Ve Kalın Tırnakları Uzun Göstermenin Yolları vardır. Uygulayacağınız birçok farklı yöntem ile güzel ve uzun tırnaklara sahip olabilirsiniz. Bu şekilde daha çekici hale gelmek mümkündür.

Tırnakları İdeal Bir Görünüme Kavuşturun

Tırnakların hem uzun hem de zarif görünmesi birçok farklı yolla mümkündür. Bundan dolayı şu yöntemleri izlemek gerekir;

  • Dikey çizgili bir biçimde sürülen ojeler, özellikle uzunluk anlamında farklı bir illüzyonun ortaya çıkmasını sağlar. Tırnaklar olduğundan daha uzun görülür. İki ton ise daha iyi bir sonuç verir.
  • Tırnak üzerinde mutlaka zıt boşluklar bırakılmalıdır. Son dönemde bir trend haline gelen bu yöntem sayesinde, tırnak zemini sade bir görüntüye kavuşur.
  • French adı verilen yöntem artık güncellenmiştir. Buna göre renkli şeritleri kullanabilirsiniz. Bu sayede ince çizgiler tercih edilmelidir.
  • Nötr olarak bilinen tonları kullanmak çok mantıklıdır. Bu şekilde yoğunluk sağlanabilir.
  • Tırnakların uç bölgesinin badem olacak şekilde törpülenmesi, uzun bir görünüm kazandıracaktır. Nude bir oje seçimi yapılmalıdır.
  • Neon olarak tabir edilen yöntem, son yıllarda birçok kadının başvurduğu bir yoldur. Tam anlamı ile neon üzerinden boyama yapılabilir. Bunun yanı sıra hem düzgün hem de ince neon daha mantıklıdır.
  • Boşluk çizgilerini bırakmak ve bunu zıt bir biçimde gerçekleştirmek çok güzel sonuçları da beraberinde getirecektir. Kısa Ve Kalın Tırnakları Uzun Göstermenin Yolları arasında bulunan bu yol çok iyi sonuçlar verir.
  • Kesik bir biçimde vurgu da yapılabilir. Ancak bunu sadece birkaç parmak üzerine gerçekleştirmek gerekiyor. Çünkü tüm parmaklarda yapıldığı zaman yorucu bir durum ortaya çıkabilir.

Renk Seçimi Önemli

Tırnakları uzun göstermek için tercih edilecek ojelerin ve yöntemlerin en dikkat çekici özelliği farklı renk tonlarından oluşmasıdır. Buna göre açık tenli kişilerin siyah ve koyu renkleri, koyu tenlilerin ise kırmızı ve daha açık ojeleri seçmesi mantıklı olacaktır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: