Web sitemize hoşgeldiniz.

İlginç Ahşap Hediyeliklerden; Bisküvi Setleri

İlginç olması adına da farklı modellerden yana ahşap hediyelik modellerine göz atabilirsiniz. Örneğin bisküvi setleri bunlar arasında yerini alır. Arkadaşlarınıza set şeklinde sunulan bu hoş kutuları hediye edebilirsiniz. Bunun için özel olarak 2’li ya da 3’lü modellerin de karşınıza çıkması temel alınır. Modeller üzerinden gold olarak işlemelere dahi yer verilir.

Yazılı Mutfak Setleri Ne Kadar?

Ahşap hediyelik eşya satın almak için başta yazılı, oyalı ya da işlemeli olarak geçerli modellerden yana tercihlerde bulunabilirsiniz. Bu anlamda gold desenleri kapsamında ilgi gören mutfak setlerinden söz etmek gerekir. Nitekim bir hayli göz dolduran bu tarz modeller arasında;

  • Renkli tasarımları ile dikkat çeken çerezlik setlerini göreceksiniz.
  • Meyve tasları da yine hediyelik setler arasında yerini almaya devam ediyor.
  • Peçeteliklerin de aynı şekilde oymalı olarak tasarımları ile karşı karşıya kalacaksınız.

Salonlara Özel Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Salonlarda göz dolduran dekoratif ahşap hediyelik ürünlerine yer verilmesi mümkün olmakta. Bu anlamda da ürünlerin başında heykellerin geldiğini göreceksiniz. Örneğin buda heykeli bunlar arasında yerini alır. Hemen arkasından yavrulu at ya da aslan motiflerini içeren heykelleri de göreceksiniz. Geçerli modellerin gri gibi farklı renklerden tasarımları da aynı şekilde dikkat çekiyor.

Yine salonlarda temin etmek adına özel ahşap tasarımlarından mumluklara da göz atabilirsiniz. Harfler üzerinden tasarımları ile dikkat çekmeye devam ediyor. Sonuç olarak da hediye vereceğiniz kişinin isminden yola çıkarak mumlukları da temin edebilirsiniz. Üstelik ekonomik fiyatlarından kaynaklı da ilgi gördüğünü belirtmek gereklidir.

Banyolara Özel Ahşap Hediyelikler Nelerdir?

Banyolar için daha çok ördek setlerinin göz önünde bulundurulduğunu belirtmek gerekiyor. Öyle ki ahşaplardan yana tasarlanan modellerin renkleri de bir hayli ilgi çekici. Her banyoya uygun olması adına kahve tonları üzerinden kırmızı ve yeşil renkleri ile tasarımlara yer verilir.

Renkli olan setler dışında daha sade olan modelleri de tercih edebilirsiniz. Bunun için de ahşap tonlarından da baykuş gibi çeşitli modellere bağlı aksesuarlara yer veriliyor. Yine müşterilerin beğenisine sunulan modeller küçük, orta ve büyük boylarından sıralanır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: