Web sitemize hoşgeldiniz.

İbrahim Saraçoğlu Nasır Tedavisi

27 Mayıs 2018

Nasırlar zaman zaman hayatımızı gerçek anlamda cehenneme çeviren ve bizlere büyük ızdırap veren problemlerden biridir. Nasır aslında insan derisinin kendini savunma mekanizmasıdır. Herhangi bir sebeple sürtünme ve basınç gibi nedenlerde insan derisinin kalınlaşıp savunma moduna geçmesi nasır oluşumuna neden olmaktadır. İbrahim Saraçoğlu nasır tedavisi konusunda çığır açmış bir doktordur. Önerdiği yöntemler çok kısa bir sürede nasırların ortadan kaybolmasına neden olan İbrahim Saraçoğlu’nun nasır tedavi yöntemlerine göz atacak olursak:

  • İbrahim Saraçoğlu nasır tedavisi birinci yöntem gece yatarken nasırlı bölgeye orta boy bir ananasın koyulup bunun bir bant yardımıyla problemli bölgeye sabitlenmesidir. Sabah kalkındığında ananas çıkarılıp, nasırlı bölge 15 dakika ılık suyun içinde bekletildikten sonra yavaş bir şekilde törpülendiğinde nasırın deriden ayrıldığı görülecektir. Haftada 3 kez uygulandığında çok iyi sonuçlar vermektedir.
  • İbrahim Saraçoğlu nasır tedavisinde bir başka yöntem de yine gece yatarken orta boy bir incirin ikiye bölünüp aynı ananasta olduğu gibi bir bantla nasırlı bölgenin üzerine sabitlendikten sonra, sabah kalkıldığında çıkarılmasının ardından ılık suda biraz beklenilip törpülenmesi sonucunda nasır probleminiz büyük ölçüde yok olacaktır. Haftada 2 kez uygulanabilir.
  • İbrahim Saraçoğlu nasır tedavisi uygulamalarında en göze çarpan konu, belirtilen yöntemler sayesinde cilde en ufak bir zarar vermeden ölü nasırlı hücrelerin zaman içinde ciltten sökülüp atılmasıdır. Ancak İbrahim Saraçoğlu nasıra yol açan problemin de (örneğin ayakkabı vurması) hayatımızdan çıkarılması gereğinin altını önemle çizmektedir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: