Web sitemize hoşgeldiniz.

Hediyelik Eşyaya Dekoratif Çerçeveler ile Farklı Bakmak

Hediyelik eşya alırken çok fazla seçenek de kafa karıştırıcı olabiliyor. Bu yüzden duvar aksesuarları gibi alternatif seçenekler hediye alırken değerlendirilebiliyor. Duvar aksesuarı denince akla ilk öncelikle çerçeveler geliyor. Sevdiklerinize içinde hoş hatıralarınızın olduğu fotoğraflar vererek iki katı değerli bir hediye sunmuş da oluyorsunuz.

Duvar aksesuarlarına bir de duvar saatleri de dâhil edilebiliyor. Pek çok şekilde yapılan bu saatler aynı zamanda hem şık hem de işlevsel bir hediye olarak ön plana çıkıyor.

Duvar aksesuarı olarak çerçeveleri, evlerin veya kafelerin yeni trendi bağlamına boş bir biçimde kullanmak da mümkün. Dekoratif çerçeveler de tam bu nokta da devreye giriyor ve işlevi dışında sadece göze hitap eden bir eşya olarak duvarları süslüyor. Bu tip çerçeveleri klasik veya modern tasarımları ile bulmak da mümkün olabiliyor. Söz konusu pek çok çerçeve modeli de hem hediyelik eşya dükkanlarında hem de online olarak ulaşılabilir konumda.

Çiçekleriniz İçin Farklı Vazolar

Ev, kafe veya ofis dekorasyonu için trendlere uygun bir seçim olan vazo çeşitleri ile ortamın havasına şık bir dokunuş da yapmış oluyorsunuz. Vazolar da tıpkı çerçeveler gibi işlevinin dışında sadece süs olarak kullanılabiliyor. Cam, seramik, porselen ve metal çeşitleri bulunan vazoları aynı zamanda rengârenk çiçek aranjmanları ile süslemek de mümkün.

Çiçeklerin daha uzun süre taze kalması için ise kuru çiçek tercihleri ile vazolarınızı süsleyebilir ve ortama doğal bir hava getirebilirsiniz. Vazolar ayrıca oldukça şık bir ev veya ofis hediyesi olarak tercih edilebilir.

Nostaljiyi Sevenlere

Radyo, son dönemde popülaritesini yitirmiş görünse de pek çok kişi tarafından halen pek çok yayın dinlenmekte. Radyoların bu geçmeyen modası da eşyalara yansıyor. Nostaljik gerçek radyolar olarak piyasada bulunan bu eşyalar ile geçmişin güzel hatıralarını yaşatacak bir eşya da edinmiş oluyorsunuz.

Özellikle kafe dekorunda kullanılan bu tip radyoları eviniz içinde de tercih edebiliyorsunuz. Bu eski görünümlü radyolar yeni radyo teknolojisini “retro” görünüm ile birleştirerek piyasa da yerinin alıyor. Geçmişe özlem duyanlar için de oldukça iyi bir hediye olan bu radyoların pek çok çeşidini ilgili dükkânlardan temin edebiliyorsunuz.

 

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: