Web sitemize hoşgeldiniz.

Görsel Anlamda Herkesi Hayran Edecek Ahşaptan Hediyeler Alabilirsiniz

Görsellik bir hediyenin en etkin ve geniş bir yüzdesini kapsayan etkileri arasındadır. Bu sebeple iyi bir görsel etkiye sahip, birçok ahşap üretim olan ürünleri sevdikleriniz için satın alabilirsiniz. Hediye alabileceğini zamanlar her zaman fazladır ve bazen hediye olarak ne alacağınızı kestirebilmek zorlaşabilmektedir. Fakat sizi bu konuda dertten kurtaracak birçok hediye ürünleri bulunur. Ahşap hediyelik eşya olarak satışları yapılan ve bir dizi kullanım alanı olan ahşap hediyelik ürünler vardır. Bunları değer verdiğiniz insanlar için alarak, onları ve kendinizi mutlu edebilirsiniz.

Ahşaptan Üretilen ve Metal Çerçevesi Olan Nostaljik Tramvay

Nostaljik hediyeler her zaman daha farklı anlamları barındırır ve hisleri kuvvetlendirir. Dekoratif amaçlı üretilen bu üründe, tam bir eski dönemleri anımsatan fakat model yapısı ile de günümüze uyarlayarak, harika hisler barındıran üründür. Dekoratif ahşap hediyelik konseptinde iyi bir etki bırakmasının yanı sıra, metal çerçevelerinin de olması, ürünün göresel boyutunu çok daha yüksek noktalara taşımıştır. Böylece sevdikleriniz için unutulmaz olan bu ürünü satın alarak, yüzlerinin gülmelerini sağlayabilirsiniz.

Fotoğraflarınızı da Koyarak Hediyenin Etkisini Ölümsüzleştirin!

Tramvay temasına sahip olarak tasarlanan ve ahşap üzerine kurulu metal çerçeveden oluşan ürün, dekoratif olma özelliği noktasında önemli bir anlama sahiptir. Göz zevkini görsel olarak tamamlamasının yanı sıra, sevdiğiniz kişinin de her zaman sanki yeni alınmış bir hediyeymiş gibi bakmasını sağlar. Yani zaman geçse de her zaman akıllarda güzel ve bakılası bir hediye olarak yer edinecektir. Aynı zamanda ahşap hediyelik eşya olan bu ürünün metal çerçevesinin içerisine ölümsüz olan fotoğraflarınızı koyacak bir alanda vardır. Hediye aldığınız kişi ile fotoğrafınızı da ürünün içerisine koyarak, o şekilde verebilirsiniz. Böylece unutulmaz olan değerini çok daha şekilde duygu etkisine bırakarak, unutulmaz bir deneyim kalp ile yaşanabilir.

Ürünün Özellikleri Nelerdir?

Ürünün tramvay’ının rengi yeşildir ve üzerinde fotoğrafı koyacağınız alan yer alır. Ahşap hediyelik olarak metal çerçeveden oluşsa da, temel kısımlar ahşaptan üretilmiştir. Bununla beraber üründe kalıcı lake boya kullanılmakla beraber, kaliteli malzemesi ile ön plana çıkar.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: