Web sitemize hoşgeldiniz.

Fonksiyonel Ahşap Hediye Ürünleri Beklenmeyen Hayranlıklar Uyandırabilir!

Ahşap ile üretimleri yapılan ürünlerin genelde fonksiyonel kullanım olanakları, onun hediye bağlamında değerini çok daha fazla yapmaktadır. Ahşap hediyelik eşya satın almak istiyorsanız, bunu alma istediğiniz kişiye göre elbette ki düşünüyorsunuz. Anneler günü olsun, babalar günü ya da doğum günlerinde her zaman hediyelerin birden fazla etkisi ve kullanım amaçları olmaktadır. Bu sebeple ki güzel hediyeleri almak adına onların bir ömür boyu kullanışlı olmaları da bu kaliteli ahşap ürünler sayesinde olmaktadır.

Ahşaptan Kahverengi ve Farklı Renklerde Dikiş Kutusu

Anneleriniz ya da onların annesi, büyükleriniz ya da eşiniz ile sevgiliniz için böylesine harika bir hediye alabilirsiniz. Ürün kullanım açısından pratik olmasına karşın çok hoş bir dekoratif ahşap hediyelik olarakta kullanılabilmektedir. Şık bir yapıya sahip olan ve nostaljik etkileri de barındıran bu ürün ile, dikiş malzemelerinizi düzenli bir şekilde saklama imkanı verir. Bu düzeni sağlama içinde dikiş kutusunun iki tarafa açılan mekanizması bulunmakla beraber, açıldığı zaman göze hoş gelen bir tasarım halini ortaya koyar. İç kısmı da kırmızı güzel bir kadifemsi örtü ile kullanılarak, ahşap ürünün etkisi çok güzel bir yapı ile sağlanmıştır.

Ürünün Genel Özellikleri ve Renkleri

Dekoratif dikiş kutusunun ağırlığı 1125 gramdır ve genişliği 42 santimdir. Uzunluk ise 21 santim olarak tasarlanmıştır. Ahşaptan üretilmesinin yanı sıra, Kahverengi Yeşil ve Kahverengi Gri tonlarında bu ürünü bulmanız mümkün hale geliyor. Dekoratif hediyelik ahşap eşya satın almak isteyenler adına, bir bayan için alabileceğiniz en güzel hediyeler arasında yerini alır. Böylece her zaman evde bulunan ve unutulmayacak bir şekilde kullanılacak bir hediyeyi satın alarak karşınızdakini mutlu edebilirsiniz.

Dekoratif Ahşap Ürünleri de Hediye Olarak Alabilirsiniz.

Hediye olarak var olan pek çok ahşap hediyelik bulunur. Bunlardan bir tanesi ahşaptan yapılmış olan hakim tokmağıdır. Eğer mahkeme salonlarında çalışan arkadaşlarınız ya da ailenizden birileri varsa, onlar için bu tür bir hediye alarak, her zaman kullanmalarını sağlayabilirsiniz. Ayrıca hukuk bölümü okuyanlar adına da harika bir hediye olacaklardır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: