Web sitemize hoşgeldiniz.

Facebook Video İndirme Programı Nedir?

30 Ağustos 2018

Bir buçuk milyona yakın kullanıcı sayısıyla, Dünya’nın en çok kullanılan sosyal paylaşım sitesi olan Facebook, bünyesinde birçok özelliği de barındırıyor. Bu özelliklerden en önemlisi fotoğraf ve video paylaşmaktır. Eğer bir Facebook hesabına sahipseniz, profilinizde pek çok görsel veri bulunur. Bunun yanında, arkadaşlarınızın paylaştığı pek çok görsel veriyi de görmüş olursunuz.

Arkadaşlarınızın duvarında bulunan videolar, zaman için zaman çizgisinde aşağılara iner. Arkadaşlarınızın paylaştığı bazı videoları, zaman geçince kaybetmemek için izleyebileceğiniz bazı yollar vardır. Bu yolları takip ederek, başkalarının paylaştığı videoları kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Bu sayede, bahsi geçen video, kalıcı olarak sizin bilgisayarınızda bulunmuş olur. Dilerseniz şimdi de, Facebook video indirme konusunda neler yapabileceğinizi öğrenelim.

Facebook’ta Video İndirme Nasıl Yapılır?

Facebook’ta bulunan videoları bilgisayara indirmek için, Facebook’un kendine ait bir özelliği yok. Bu yüzden Facebook’ta bulunan videoları indirmek için tasarlanmış özel programları kullanmanız gerekmektedir.

Bu uygulamalara erişmek de, bu programları kullanmak da son derece kolaydır. Bu nedenle bu programları kullanmayı kolayca öğrenerek videoları kısa sürede temin edebilirsiniz. Facebook video indirme programına erişmek ve kullanmak için yapmanız gerekenleri detaylıca inceleyelim.

Facebook’ta Video İndirme Programı Nasıl Kullanılır?

Facebook’ta izlediğiniz videoları kaydetmek için savefrom.net programı yaygın olarak kullanılır. Bu programı bilgisayarınıza indirdikten sonra, Facebook’ta izlediğiniz videoların sağında bir ok işareti çıkmaya başlar.

Bu aşamaya kadar geldikten sonra, Facebook’taki videoları indirmek için yapmanız gerekenler sırasıyla şu şekildedir.

  • Öncelikle, kaydetmek istediğiniz videonun URL’sini kopyalayın.
  • Kopyaladığınız URL’yi, video kaydetmek için kullandığınız programın aramasına yapıştırın.
  • Çıkan videonun yanındaki “indir” seçeneğine tıklayın.
  • İndir düğmesine tıkladıktan sonra, açılan pencereden indirmek istediğiniz videonun formatını ve kalitesini belirleyin.
  • Bu aşamadan sonra indirdiğiniz videolar program üzerinden liste halinde sıralanır

Böylece, indirmek istediğiniz tüm videoları kısa sürede bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Bu iş için kullanabileceğiniz video indirme programları değişiklik gösterebilir. Bunun için internetten yardım alarak en çok kullanılan Facebook video indirme programlarını öğrenebilirsiniz. Böylece izlediğiniz videolar uzun süreler sizinle klaır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: