Web sitemize hoşgeldiniz.

Erkek Ünlülerin Boyları

10 Ağustos 2018

Televizyon ekranlarından görmeye alışık olduğumuz pek çok ünlü erkeğin boyu, duyunca çoğu kişiyi şaşırtıyor. Kimi ünlü isim beklenilenden daha uzun çıksa da kimi ünlü isim de çok daha kısa boyuyla şaşırtıyor. Erkek ünlülerin boyları hakkında merak edilenleri yazımızda bulabilirsiniz.

Kısa Olan Ünlü Dünyaca Ünlü Erkekler

Boyları tahmin edilenden daha kısa olan ünlü erkekler şunlar:

  • Usher: Dünyaca ünlü erkek sanatçının boyu 1.71. Aslında televizyon ekranlarında çok daha uzun gözüken şarkıcının boyu duyanları şaşırtıyor.
  • Robert Downey: Ünlü oyuncu sinema perdelerinde çok daha uzun dursa da aslında 1.73 cm boyunda.
  • Josh Hutcherson: Filmlerde uzun olduğunu düşünebileceğimiz yıldızın boyu sadece 1.71 cm.
  • Zayn Malik: Ünlü şarkıcı Gigi Hadid ile yanyana görüntü verdiğinde çok kısa durmasa da aslında 1.73 cm boyunda.
  • Daniel Radcliffe: Harry Potter serisinden bildiğimiz oyuncunu boyu 1.65 cm.

Kısa Olan Türk Erkekler de Şaşırtıyor

Türk erkeklerin boy ortalaması yabancılara göre zaten daha kısa olsa da yine de duyunca boyunun kısa olduğuna şaşıracağınız çok sayıda ünlü isim bulunuyor. Bunlardan biri olan Yalın 1.67 cm boya sahip. Şarkıcı ve oyuncu olan Oğuzhan Koç da 1.70 cm boyunda. Türk pop müziğinin ünlü isimlerinden biri olan Kenan Doğulu da 1.71 cm boyunda. Ünlü oyuncu Buğra Gülsoy 1.75 cm boyunda olan kısa ünlü oyunculardan biri oluyor.

Oyunculardan Necati Şaşmaz da 1.73 cm olan ünlülerden biri. Özel hayatıyla da gündeme gelen şarkıcı Murat Dalkılıç’ın boyu 1.71 cm. Son dönemde yıldızı parlayan ünlü oyunculardan Mert Fırat’ın boyu 1.70 cm boyunda.

Uzun Olan Ünlü Erkekler Kim?

Ünlü oyuncu Aras Bulut İynemli 1.80 cm boyunda olan uzun isimlerden biri oluyor. Müzik grubunda solistlik de yapan ünlü oyuncu Bartu Küçükçağlayan 1.80 cm olan ünlülerden bir diğeri oluyor. Arka Sokaklar dizisiyle tanınan Berk Oktay 1.88 cm boyunda. Erkek ünlülerin boyları sıralamasında uzunluğu ile dikkat çeken bir diğer oyuncu Çağatay Ulusoy oluyor. 1.90 cm boyunda olan Ulusoy yakışıklılığıyla da dikkat çekiyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: