Web sitemize hoşgeldiniz.

En İyi Japon Dizileri

23 Temmuz 2018

En iyi japon dizileri sıralamasına göre belirlenen en iyi japon dizileri izleyenlere başarılı yapımlar sunmaktadır. Japon dizi sektörü kendini geliştirdikçe fanlarının sayısı da oldukça artmaktadır. Konu çeşitliliğine göre Japon kültürünü de görebileceğimiz diziler oldukça sevilmektedir. Renkli ve kendilerine has tarzları ile oyunculuk konusunda da başarılarını dizilerine yansıtırlar.

Tamamlanmış japon dizileri yeppudaa sitesinden online olarak izlemek mümkündür. Japon dizileri romantik komedi türünden de konulara oldukça yer vermişlerdir.

En İyi Japon Dizileri Sıralaması

Bloody Monday isimli dizi, genellikle gerçek hayatlardan esinlenerek teknoloji konularını içeren bir dizidir. Piece romantik bir dizi olarak sayılabilir. Klişe dizilerin biraz dışındadır.

Liar Game, şaşırtıcı ve etkileyici bir dizidir. Last Cinderella, klişe romantik dizilerin dışında bir romantizm seviyesi vardır. Güldüren sahneleri ile birlikte düşündüren de bir anlatıma sahiptir.

Love Shuffle, bu dizi daha çok izleyende merak  duygusunu uyandırır. Bu dizi de Japon dizi sektörünün en sevdiği şekilde klişelerin dışına çıkılmıştır. Hotaru No Hikari, izlenmesinde yaş sınırının bulunmadığı bir filmdir. Güldüren sahneleri vardır.

Gokusen, Güldüren ve düşündüren yapıya sahip bir dizidir. Her yaştan izleyiciye hitap edebilir. Nobuta Wo Produce, arkadaşlık konulu bir dizidir. Oldukça sürükleyici bir dizidir. Bu dizi de her yaştan izleyici için uygundur. Japon dizileri romantik komedi türünde sayılabilir.

Hana Yori Dango, eğlenceli bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda romantik bir dizidir. Hanazakari No Kimitachi e, bu dizi de komedi türünde bir dizi olarak tanımlanabilir. Japon dizileri okul konusunu işleyen dizilerdendir.

I Liter Of Tears( 1 Litre Gözyaşı), oldukça duygusal bir dizidir. Gerçek hayattan esinlenerek senaryolaştırılmıştır. Bu sebeple izleyicileri oldukça etkilemektedir.

Yeni Başlayanlar İçin 5 Japon Dizisi

  • Tatta Hitotsu no Koi dizisi duygusal ama aynı zamanda romantik konuları işler. Oldukça etkileyici bir dizidir.
  • Hana Yori Dango, sınıf ayrımını anlatan okul temalı bir filmdir.
  • Future Diary: Another World, anime serisinden esinlenilerek senaryolaştırılmış ve dizi sahnesine konulmuş bir filmdir.
  • Gokusen, hayatı boyunca öğretmen olma hayali kurmuş bir kızın hayatını anlatır.
  • Orange Days, farklı hayatları konu edinen sürükleyici bir dizidir. En iyi Japon dizileri sıralamasında bu diziler başlangıç için izlenebilir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: