Web sitemize hoşgeldiniz.

En İyi Elektrikli Süpürge

20 Temmuz 2018

En iyi elektrikli süpürge seçerken ilk önce emiş gücü merak edilmektedir. Güçlü bir çekimi olan elektrikli süpürgeler daha çok tercih edilir.Kullanıcıların ortak fikirlerine göre en iyi elektrikli süpürge en yüksek çekim gücüne sahip olandır.

Watt değeri yüksek olan bir elektrikli süpürge oldukça fazla bir enerji harcayacaktır. Elektrik faturanıza yansıyacak bu durumu da göz ardı etmemelisiniz.

Aynı şekilde çalışırken çıkardığı ses de seçimlerinizde düşünmeniz gereken bir husustur. Piyasadakilerin aksine 60 civarında bir ses miktarı olan süpürgeler en sessiz elektrikli süpürge olarak sayılmaktadır.

Elektrik süpürgesi en yüksek emiş gücü kaç olmalı?

Elektrik süpürgesi en yüksek emiş gücü kaç olmalı? sorusuna yanıt olarak, 600 ve üzeri diyebiliriz. Ortalama 400-600 arasında çekim gücüne sahip olan süpürgeler son çıkan teknolojiye göre oldukça düşük kalmaktadır. Çok yüksek emiş gücüne sahip olan süpürgeler de süpürürken halıyı havaya kaldırabilir. Bu sebeple daha çok ayarlanabilen bir çekim sistemi olmalıdır.

Elektrik Süpürgesinde En iyi Markalar

En iyi elektrik süpürgesi 2018 yılında tercih edilen modeller genellikle en çok satışı olanlardır.

Dyson ve Philips markaları elektrik süpürgeleri tercihlerinde öne çıkan markalardır. Philips elektrik süpürgesi, farklı özellikleri ile en çok tercih edilen markalardan biri olmuştur.

Philips FC9924/07 Marathon Ultimate model elektrik süpürgesi en çok satılanlar arasında ön sıradadır. Powercyclone teknolojisine sahip süpürge yüksek emiş gücüne sahip. Aynı zamanda emiş gücü ayarlanabilir. Fiyatı 1.100 TL’dir.

Dyson DC33C Allergy elektrik süpürgesi modeli, diğer süpürgelere göre daha rahat bir hareket etme özelliğine sahiptir. Küçük boyutu sayesinde kolay kullanım sağlar. Ayrıca piyasadaki en düşük çalışma sesine sahip süpürgedir. Fiyatı da diğerlerine göre biraz yüksektir. 1,600 TL olarak satışa sunulmaktadır.

Rowenta RO6221 X-Trem Power 750 W Cyclonic toz torbasız elektrikli süpürge modeli, oldukça yüksek bir performansa sahiptir. 2,75 lt toz ve 2000 Watt güç kapasitesine sahiptir. Fiyatı da diğer modellere göre oldukça uygundur. Fiyatı 499 TL’dir.

Fakir Hygien 2600 H2O Su Filtreli Islak Kuru Vakum süpürge modeli, ıslak ve kuru çekim özelliğine sahiptir. Çok çeşitli aparatları bulunmaktadır. Bu da kullanım kolaylığı sağlar. Tek olumsuz yönü fazla gürültülü olmasıdır. 530 TL olan fiyatı ile oldukça uygun ama kaliteli bir süpürgedir.

En iyi elektrik süpürgesi tercihlerinde bahsettiğimiz markalar arasında, ileri teknoloji ürünler her zaman öne çıkar.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: