Web sitemize hoşgeldiniz.

Dekoratif Keman ve Gitar Hediyelikleri İlgi Görüyor!

Dekoratif olarak sunulan ahşap hediyelik modellerinin bir hayli dikkat çektiğini belirtmek gereklidir. Öyle ki her evde karşımıza çıkan modellerin hem renk hem de model çalışmalarında farklılıklar dikkat çekiyor. Farklı modeller üzerinden çalışmalarına devam eden firmaları takip ederek uygun fiyat aralıkları çerçevesinde elde edebilirsiniz.

Dekoratif Hediyelik Modelleri Nelerdir?

Ahşap hediyelik eşya sahibi olmak isteyenlerin gitar ya da keman gibi enstrüman modellerini temel almaları mümkün. Bu anlamda da farklı renklerden ya da işlemelerden yana karşınıza çıkması temel alınır. Karşınıza çıkacak olan modelleri ise;

  • Kahverengi tasarımlarından başta kemanların bir hayli dikkat çektiğini belirtmek gereklidir.
  • Siyah beyaz olarak da gitar tasarımlarından yana yola çıkılması söz konusudur.
  • Özel olarak fotoğraf alanlarına dahi sahip olan modellerin göz önünde bulundurulması mümkün.
  • Ayaklı olacak şekilde de sergilenen hoş tasarımlara sahip hediyelik eşyalara göz atabilirsiniz.

Dekoratif Ahşap Hediyeliklerinde İşlemeler Nasıl?

Özellikle de gold işlemelerin bir hayli göz önünde bulundurulması söz konusudur. Bunun yanı sıra kahve tonlarının yanı sıra farklı renklerden de tasarımlara yer verilir. Genel anlamda hayvan modellerine yer verilen dekoratif ahşap hediyelik modellerinin koyu renklerin hakim olduğunu belirtmek gerekir. Nitekim üzerine cilalı boyalar ile de renklendirme çalışmaları sunulur. Örneğin ördek ya da baykuş gibi hayvanların belirgin kılınması adına beyaz ya da kırmızı renkleri üzerinden boya çalışmaları da dikkat çekiyor.

Dekoratif Heykel Hediyelikleri Nelerdir?

Heykeller için de yine ahşap malzemelere yer verilmesi söz konusudur. Bunun için de yavrulu olacak şekilde özel hayvan modellerine yer verildiğini belirtmek gereklidir. Örneğin atların bunlar arasında yerini aldığını ve dikkat çektiğini göreceksiniz. Üstelik koyu kahve olmasının yanı sıra gri tonlarından da yine tasarımlarına yer veriliyor.

Yine hayvan motiflerinden bir tanesi de kartal olarak ifade edilir. Dekoratif olarak kartal motiflerinin de dikkat çektiği açıktır. Özellikle de tuttuğu takımdan yola çıkarak sevdiklerinize bu tarz heykellere hediye edebilirsiniz. İnce işçiliklere yer verilmesine rağmen uygun fiyat aralıklarından karşınıza çıkacaktır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: