Web sitemize hoşgeldiniz.

Dekoratif Heykel Modelleri İlgi Çekiyor!

29 Ocak 2018

Heykellerin de artık dekoratif ahşap hediyelik olarak piyasada yerini aldığını belirtmek gereklidir. Öyle ki sadece seramikler değil bunun yanı sıra ahşap üzerinden de heykel çalışmalarına yer verilmesi söz konusudur. Üstelik kahve tonlarından kaynaklı olarak göze bir hayli hoş gelen ahşap heykellerin fiyatları da diğer heykel türlerine nazaran daha uygundur.

Ahşap Heykel Modelleri Nelerdir?

Modellerin seramik heykeller ile benzerlik gösterdiğini de söylemek gerekiyor. Örneğin hayvan motiflerinin bu anlamda göz önünde bulundurulması söz konusudur. At ya da kartal gibi çeşitli hayvan modellerinden yana çalışmalar dikkat çeker. Çalışmaların daha dikkat çekici hale gelmesi adına;

  • Farklı renklendirmeler kapsamında göze hoş hale gelmesini sağlanır.
  • Özel cilalamalar çerçevesinde de boyalı olan ahşap modellerin dikkat çekmesi sağlanır.
  • Uzun soluklu kullanımlarına yer vermek için de özel cilalara yer verilir.
  • Kimisinin isteğe bağlı olarak gold işlemelerle süslenmesi söz konusudur.

Ahşap Heykel Modelleri Ne Kadar?

Ahşap hediyelik eşya sahibi olmak isteyenlerin fiyat aralıklarından kaynaklı olarak herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmayacaklarını belirtmek gereklidir. Öyle ki ahşap kullanımlarından kaynaklı olarak uygun fiyatlardan karşınıza çıkacaktır. Sonuç olarak da modelleri satın alarak sevdiklerinize iletebilirsiniz. Bu anlamda fiyatı etkileyen faktörlerde tasarımlardan kaynaklıdır. Şöyle ki boyutlarından işlemelerine kadar tüm ayrıntılara dikkat edilerek uygun fiyat aralıklarının müşterilere sunulması sağlanır.

Ahşaptan Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Ahşap hediyelik ürünler arasında dikkati çeken bir diğer kategori de abajurlar olarak karşınıza çıkacaktır. Öyle ki abajurlar için de özel tasarım çalışmalara yer verilmesi temel alınır. Bunun için bez işlemelerinin de göz önünde bulundurulması söz konusudur. Ampullerin bu şekilde bez işlemeler üzerinden saklanması temel alınır.

Aynı zamanda gemi desenlerinin de yine abajurlarda sunulması sağlanır. Bunun için deniz kabuklarının da süslemelerde kullanımlarına yer verilir. Özellikle de yatak odalarının vazgeçilmezi olan abajur takımlarından yana tercihlerde bulunmak isteyenlerin yine ahşap modellere göz atmaları mümkün. Üstelik cep yakmayan modellerin her keseye uygun olacak şekilde sunulması da temel alınıyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: