Web sitemize hoşgeldiniz.

Dekoratif Hayvan Heykelleri Dikkat Çekiyor

13 Ocak 2018

Dekoratif ahşap hediyelik eşya sahibi olmak için heykellere göz atabilirsiniz. Bu anlamda at ya da kartal şeklinde özel hediyelik heykellere yer verilmesi söz konusudur. Yavrulu olacak şekilde dahi at üzerinden farklı heykellerin sunulması esas alınır. Sonuç olarak da dekoratif ürünlerin renk ve boyutlarına dikkat edenlerin tercihlerde bulunmaları sağlanır.

Dekoratif Ahşap Hediyeliklerin Fiyatları Nelerdir?

Ahşap malzemesinden kaynaklı olarak hediyeliklerin cep yakmadığını baştan söylemek yanlış olmayacaktır. Bu anlamda uygun fiyat aralıklarından temin edebilir ve sevdiklerinizi de mutlu edebilirsiniz. Ahşap hediyelik eşya sahibi olmak adına karşınıza çıkacak olan seçenekler ise;

  • Heykellerin yanı sıra özel biblolar kapsamında da hediyeliklerin sunulması söz konusudur.
  • Ahşap üzerinden nostaljik araba yapımına da yer verilmesi temel alınır.
  • Atlıkarıncaların da bu anlamda geçmişten bugüne dikkat çeken ahşap hediyelikler arasında olduğunu belirtmek gereklidir.

Ahşaptan Özel Mumluk Hediyelikleri Nelerdir?

Özellikle de harf tasarımlarından sunulan ahşap hediyelik mumlukların dikkat çekici olduğunu belirtmek gereklidir. Bu anlamda da baş harflerin ya da direk olarak ismi oluşturan harflerin temin edilmesi mümkün olmakta. Koyu ahşap renklerinden yana tasarımların sunulması esas alınıyor. Kimisinin üzerinde farklı işlemelere de yer verilir. Örneğin gol işlemelerin ahşap üzerinde bir hayli hoş durduğunu belirtmek gereklidir.

Ahşap Hediyeliklerde Gold İşlemeler Nasıl?

Gold işlemeler genel anlamda koyu renk ahşap çalışmalarının daha hoş hale gelmesine katkı sağlar. Öyle ki göze hoş gelmesi adına pek çok ahşap üzerinden simli olacak şekilde renklendirme çalışmalarına da yer verildiğini göreceksiniz. Gold işlemelerden yana örnek verecek olursak anahtarlıkları tercih edebilirsiniz. Anahtarlık kutularının üzerinde farklı renklere ve işlemelere yer verilmesi söz konusudur.

Gold işlemelere yönelik çerezlik setlerine de göz atabilirsiniz. Bunun için 3’lü olacak şekilde setlerin sunulması esas alınır. Çift bölmeli olarak aynı zamanda takı kutuları da dikkat çeker. Yine gol işlemeleri olsun derseniz aynalı takı kutularına da göz atabilirsiniz. Çok amaçlı kullanımlarından kaynaklı dikkat çektiğini de belirtmek gereklidir. Üstelik yapısına rağmen fiyat aralıkları da cep yakmıyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: