Web sitemize hoşgeldiniz.

Dekoratif Çerçeveler İle Evinizin Havasını Değiştirin

Son dönemlerde insanlar Dekoratif Çerçeveler gibi aksesuarlara çok daha fazla ilgi göstermeye başladılar. Bunun temel sebeplerinden biri de kişisel refah seviyesinin de yükselmesi ile artık hem yaşan alanlarının hem de çalışma ortamlarının daha fazla güzelleştirilmeye çalışılması.

İnsanlar gün içerisinde uzun saatler vakit geçirdikleri alanları daha yaşanabilir kılarak o alanları benimsemeye çalışıyorlar. Bunun için de çeşitli dekorasyon fikirlerinden yararlanıyorlar.

Dekorasyon alanında iç mimarlar gibi bu alanda uzman kişilerden yardım alarak yaşam alanınıza bir tasarımcı elinin değmesini sağlayabileceğiniz gibi Dekoratif Ahşap Hediyelik eşyalar ile bir tasarımcıya yüklü miktarda para vermeden bu işi kendiniz de yapabilirsiniz.

Bir konsept benimseyin

Öncelikle işe tek düze ya da en fazla iki üç çeşit materyal belirleyerek başlayabilirsiniz. Örneğin ahşap ürünlere yönelmek istiyorsanız aynı anda hem metal, hem cam hem de plastik kullanmanız alakasız ve de karmaşık bir görüntüye sebep olacaktır.

Dekoratif Metal Hediyelik ürünlerden yararlanacaksanız metalin keskin yapısı ve renginin yanında camın sadelik ve şeffaflığından faydalanarak uygun ve göz yormayan bir kombin oluşturabilirsiniz. Bu fikir size fazla renksiz geliyorsa dilerseniz renkli ancak aynı zamanda yumuşak tonlu camları da tercih edebilirsiniz.

Evinize seslerle farklı bir hava katın

Arka fonda hafifçe çalan müzik sesinden herkes hoşlanır. Ancak sürekli müzik dinleyerek dolaşmak kulağa biraz çılgınca geliyor. Ayrıca yorgun olduğunuz zamanlarda müzik sesi çok daha yorucu ve baş ağrıtıcı da olabilir. Bu yüzden şarkı ya da baskın müzik yerine doğanın sesini dinlemeyi tercih edebilirsiniz.

Dekoratif Rüzgar Çanları aracılığıyla sahip olabileceğiniz bu tılsımlı ve büyülü dünyada çanın sesi en ufak bir hava titreşiminde kulaklarınıza dolarken aynı zamanda sizi rahatsız etmeyecek bir melodi de içinize dolacak. Böylece huzur bulurken aynı zamanda da rüzgarın ve diğer cisimlerin size kendi dillerinde şarkı söylemesine de izin vermiş olacaksınız.

Günümüzde hemen her yerde bulabileceğiniz rüzgar çanlarını kullanabileceğiniz gibi dilediğiniz malzeme ve şekillerden kendi çanınızı kendiniz de tasarlayarak istediğiniz yere asıp kullanabilirsiniz.

 

 

 

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: