Web sitemize hoşgeldiniz.

Dekoratif Ahşap Ürünleri Hediyeler İçin En Güzel Seçenekler Arasında

Hediye almanın güzel getirileri her zaman kalıcıdır ve unutulmaz. Bir kişiden gelen hediye, o hediyenin ne olduğunun merak edilmesi ve ardından gelen heyecan ile bulunmaz bir etkiyi barındırır. Bu sebeple ahşap hediyelik eşya kategorileri, birçok özel kullanımlara sahip olarak tercih edilen ürünlerin arasında gelmektedir. Dekoratif olarak kullanılmaları ya da başka amaçları da yerine getirmeleri, ahşap üretimi olan bu ürünlerinde sıklıkla tercih edilmesini de sağlamaktadır. En güzel tasarımlara ve etkilere sahip olan bu ürünlerin her biri, sevdiğiniz ve değer verdiğiniz kişilerin yüzlerinin gülmesindeki en temel etkenlerden bir tanesi olacaktır.

İnce İşçilikle Tasarlanan Sarı-Beyaz Dekoratif Elektro Gitar

Müzik tutkunları, rock dinleyen ya da sadece müziğe ilgisi olanlar için alınabilecek en güzel hediyeler arasında kendini göstermiştir. Dekoratif ahşap hediyelik alanında bu ürünün rengi sarı ve beyazdır. Fakat birçok rengi daha da bulunarak, kaliteli bir üretim ile tamamen ahşaptan üretilmiştir. Özel olarak cilalanmasının yanı sıra, ayrıca gitarın durabileceği bölme yer alır. Bu bölmeler 3 ayağı olacak şekilde tasarlanmış ve ürünün bulunduğu yerde çok hoş bir görsel oluşturmasını sağlamıştır. Böylece tamamen bir gitar görüntüsü elde edilmiştir.

Ürünün Özelikleri ve Diğer Renk Alternatifleri

Ürünün 600 gram ağırlığı bulunur. Ahşap hediyelik eşya olarak düşünebileceğiniz bu ürün ayrıca 36 cm uzunluğa ve 12 santim genişliğe sahiptir. Ürünün diğer renklerinde ise kırmızı-beyaz, kırmızı-siyah, krem renginde, Sarı-kırmızı tonlarında, beyaz tonları ve pembe renklerine kadar farklı seçenekleri bulunur. Tabi unların yanı sıra ayaksız olan modellerin olabildiği gibi de siyah-beyaz tonlarına sahip olan dekoratif ürünleri de bulabilmek mümkündür.

Dekoratif Keman ve Fotoğraf Kısmı Olan Gitar

Çok hoş bir el işliğine sahip olan kahverengi bir keman bulunur. Eğer müzik tutkunu ve keman seven birini tanıyorsanız ya da bir kıza alacaksanız böylesine güzel bir ahşap hediyelik ürünü satın alabilirsiniz. Bununla beraber, gitarın ön kısmında daire şeklinde bir bölüm yer alır ve bunun içine resimlerinizi koyarak, dekoratif bir gitara, sonsuzluk anlamını değerli fotoğraflarınız ile besleyebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: