Web sitemize hoşgeldiniz.

Dekoratif Ahşap Hediyelik ve Farklı Malzemeler

Hediyelik eşya alırken pek çok kişi malzemenin kendisi ve kalitesine göre tercih yapıyor. Hediye olarak alınan ev aksesuarı bağlamındaki tüm eşyalar için oldukça fazla malzeme seçeneği var. Örneğin dekoratif ahşap hediyelik eşyalar son dönemde en çok tercih edilen hediye klasmanında. Organik ürünlere doğru başlayan eğilimden dolayı daha doğal bir görünüm yakalanan ahşap hediyelik eşyalar pek çok ağacın oyulması ile elde ediliyor.

Ahşap Hediyelik Çeşitleri

Ahşap malzeme oldukça kolay işlenebilir olduğu için hediyelik eşyada oldukça fazla kullanılıyor. Ahşap ile yapılmış saat, baskılı veya baskısız kutu çeşitleri, takılar, biblolar ve bunlar gibi pek çok çeşitte hediyelik eşya bulunuyor. Bütün bu eşyalar da lazer kesim, el yapımı ya da seri üretim ahşap olarak çeşitlik gösteriyor. El ile oyulmuş ürünler genelde tek olduğu ve el yapımı olduğu için daha pahalı olurken seri üretimleri de daha makul fiyatlara almanız söz konusu.

Dekoratif Metal Eşyalar

Ahşap hediyelik eşyalardan başka son dönemde dekoratif metal hediyelik çeşitleri de oldukça fazla talep görmeye başladı. Bu tip eşyalar ile evinizde, kafenizde veya ofisinizde oldukça şık bir hava yaratma şansınız da olabiliyor. Metal hediyelik eşyalar da oldukça fazla çeşit ile piyasa da yerini buluyor. Metal biblolar, kül tablaları, baskılı veya baskısız kutular, vazolar, saatler gibi günlük hayatta kullandığımız pek çok eşya metalden yapılıyor. Metali en güzel tamamlayan bir başka malzeme de swarovski taşlar ile yapılan süslemeler. Bu pırlanta görünümlü parlak taşlar ile kaplı her türlü eşyaya ulaşmak artık mümkün. Oldukça yaygınlaşan swarovski taşlar ile kaplı hediyelikler de hem şık hem de işlevsel bir eşya olarak tercih ediliyor.

Özellikle metal ile swarovski taşların birlikte kullanımı ile oldukça farklı ve zevkli ürünler ortaya çıkabiliyor. Evinizin dekorasyonuna göre bu malzemeler ile yapılmış olan hediyelikleri konseptinizin bir parçası olarak kullanabiliyorsunuz. Sadece metal veya sadece ahşaptan yapılmış olan eşyalar da güzel bir bütünlük sağlayarak evinizin, iş yerinizin veya kafenizin havasını değiştirebiliyor. Bu yüzden artık bu iki malzemenin kullanıldığı ürünlere de rastlayabiliyoruz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: