Web sitemize hoşgeldiniz.

Dekoratif 3’lü Ahşap Set Modelleri

Biblo modelleri kapsamında ahşap hediyelik eşya seçeneklerinin baştan sunulması söz konusudur. Öyle ki bibloların salonlarda hatta banyolarda dahi sergilenmesi temel alınır. Bu anlamda da  modelleri üzerinden renkli çalışmalara yer verildiğini göreceksiniz. Öyle ki;

  • Yamyam olarak tasarlanan bibloların bir hayli dikkat çektiğini belirtmek gereklidir.
  • Gitar ya da keman gibi enstrüman aletlerinin de aynı şekilde biblolarına yer verilir.
  • Set şeklinde baykuş ya da ördeklerden yana da biblo çalışmalarına gidildiğini göreceksiniz.

Renkli Atlıkarınca Modelleri Nasıl?

Yetişkinler ve çocukların ilgi gösterdiği atlıkarıncalar ahşap malzemelerden yana hazırlanır. Geçmişten bugüne ilgi gören hediyelik eşyalar arasında da yerini alması söz konusudur. Öyle ki uygun fiyatları ve hoş görünümleri ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Bu anlamda müzikli olanların da özellikle de çocuk odalarında göz önünde bulundurulması söz konusudur.

Beyaz, mavi ya da kırmızı renklerinden çeşitli tasarımlar ile karşı karşıya kalacaksınız. Aynı zamanda direk olarak ahşap renklerinden yana da tercihlerde bulunmanız mümkün olmakta. İsteğe bağlı gold işlemelerin dahi sunulması söz konusudur. Öyle ki işlemelerinden ve boyutlarından kaynaklı farklı fiyat aralıkları ile karşımıza çıkıyor.

Ahşaptan Dikiş Kutuları Nelerdir?

Dikiş kutularına özel olarak tutacak alanlarına yer verilir. Ahşap hediyelik sahibi olmak isteyenlerin yine kutulardan da ilerlemeleri mümkün. Özellikle de anneler gününde bir hayli ilgi gören modeller arasındadır. Yeşil ve kahve tonlarından tasarlanan modelleri ile de dikkatleri üzerinde toplamaya devam ediyor.

Dikiş kutularına yönelik fiyatlarda cep yakmaz. Uygun fiyatlarından kaynaklı sevdiğiniz kişilere birden fazla temin edebilirsiniz. Bunun için dikiş kutularının model ve renklerine göz atmak yeterlidir.

Özel Takı Kutuları Hakkında

Dekoratif ahşap hediyelik sahibi olmak isteyenlerin takı kutularından yana da ilerlemeleri mümkün. Öyle ki fayda sağlamasının yanı sıra hoş görünümleri ile dekoratif olarak da kullanılması söz konusudur. Bunun için gold işlemelere ve aynı zamanda oymalara yer verilmesi sağlanır. Bayanların beğenisine sunulan modellerin aynalı versiyonları da mevcuttur. Bunun dışında birkaç bölme üzerinden de tasarlandığını söylemek gereklidir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: