Web sitemize hoşgeldiniz.

Cam Hediyelik Eşyalar

26 Kasım 2017

Özel günlerde anneye hediyelik eşya almak isteyen kişiler cam malzemelerin kullanıldığı ürünleri tercih edebililer. Cam malzemeden elde edilen çok sayıda hediyelik eşya çeşitleri bulunmaktadır. Özellikle mutfak eşyaları arasında kullanılan cam sağlıklı ve şık bir hediye seçeneğidir. Cam sanatları ile uğraşan sanatçılar farklı modellerde ve şekillerde eserle tasarlamaktadırlar. Süsü eşyaları olarak kullanılan cam objeler anneler için özel günlerde alınabilecek hediye seçenekleri arasında bulunmaktadır.

Anneler Gününde Cam Hediyeler

Anneler gününde, evde kullanılan şık tasarımlı cam eşyalar anneler için uygun hediye seçeneklerindendir. Cam malzemeden üretilen biblolar, vazolar, süsü eşyaları cam boyaları ile boyanarak şık tasarımda hediyelik eşya olarak satılmaktadır. Eski zamanlarda kullanılan şerbet takımlar günümüzde dekoratif olarak kullanılan eşyalar arasındandır. Camdan yapılan şık süs eşyaları üzerine taş yapıştırılarak renkli ve şık süs eşyaları üretilmektedir.

Annelere özel günlerde alınabilecek hediyeler asarında cam mutfak malzemeleri bulunuyor. Takım halinde alınan fincan ve çay setlerinde farklı şekil ve modelde bardak çeşitleri vardır. Kristal işlemelerle yapılan cam su takımı, kadehler, günlük olarak kullanılan şerbet takımları anneler gününde alınabilecek cam hediyeler arasındandır.

Cam Takılar: Cam sanatları alanında üretilen takı tasarımları arasında küpe, kolye, yüzük, halhal gibi bijuteri ürünleri yapılmaktadır. Renkli ya da sade camlardan yapılan aksesuarlarda cama istenilen şekil verilmektedir. Şekil verilen cam takılar hediyelik eşya olarak satılmaktadır. Erkekler için cam takılar arasında tesbih, bileklikler bulunuyor.

Hediyelik Ev Eşyaları

Cam sanatları alanında üretilen duvar süsleri ev hediyelik eşyaları arasında şık tasarımda şamdanlıklar ve mumluklar bulunmaktadır. Ev ziyaretleri için alınabilecek cam süs eşyaları arasında kristal işlemeli ve üzerinde nazar boncuğundan oluşan dekoratif eşyalar hediye olarak seçilmektedir. Süs eşyaları arasında Cam şişe içerisine konulan gemiler, farklı tasarımda seçilen hediyelik eşyalar asrındadır. Ev ziyaretlerinde camdan yapılmış nar şeklinde süsler, kar küreleri, küçükten büyüye sıralı filler, kristal işlemeli şekerler hediyelik eşya arasında tercih edilen modellerdir. Evde dekorasyon ürünleri olarak kullanılan ve renkli camlardan yapılan şamdanlıklar, abajur, ahizeler, mum askılıkları şık hediye seçenekleridir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: