Web sitemize hoşgeldiniz.

Birini Mutlu Etmenin Yolunu Ahşabın Işığıyla Gerçekleştirebilirsiniz

Ahşaptan üretilen ürünlerin her birinin kullanım fonksiyonları değişebilir. Barındırdığı tema, el işçiliği ve işlevsel özellikleri o ürünün etkisine çok daha fazla mana bırakacaktır. Bu sebeple doğru bir şekilde ahşap hediyelik eşya seçerek, önemli günlerin değerini yansıtan bir etkiyi sağlayabilirsiniz. Burada karşı tarafın mutlu olmasını sağlamak önemli olduğu gibi, sonsuzluğa giden bir anıyı da sağlamak yine sizin elinizdedir. Bu vesile ile unutulmayacak olan hediyelerin her birini satın alarak, gerçek bir etkiyi kalplerde oluşturabilirsiniz.

Şişeli Gemi Temalı Ahşaptan Üretilmiş Abajur

Abajur kısmının şişe içerisinde yer aldığı, gemi görünümlü olan bu üretim, hediye alternatifleri konusunda oldukça büyük bir etkiye sahiptir. Şişenin farklı renk alternatiflerinin olmasına karşın, dekoratif ahşap hediyelik olarakta geniş bir kullanımı vardır. Şişenin rengine uyumlu bir ışık etkisini veren abajur, aldığınız hediyenin sadece tek bir işlevi olmadığını da gösterir. Böylece ışık yaymasıyla, gecelerin aydınlığa kavuşmasında harika bir etkiyi sağlayacaktır. Mutlu edebilmenin yolu harika bir ürün ile sağlayarak, gecenin ışık ile aydınlatılmasını hediyenin ile sağlayabilirsiniz.

Ürünün Özellikleri Neler?

Ürün şıktır ve kullanım alanı geniştir. Gecenizi aydınlatmanızı sağlayan abajur kısmının bağlandığı kablo sistemi bulunur. Kabloyu taktığınızda ışık yanar ve gemi görünümlü etki çok harika bir etki barındırır. Sanki karanlık bir gecede, okyanusun dalgalarıyla boğuşan ve ışıkları uzaktan görülebilen bir gemi misali… Böylece kalpleri en güzel şekilde besleyen ahşap hediyelik eşya satın alarak, unutulmayan bir hediyeyi sağlayabilirsiniz. Ürün 414 gramdır ve 24 santim eni ve boyu vardır. Mavi rengi de olan abajur kısmını daha farklı renklerle de bularak, sevgiliniz, arkadaşlarınız ya da aileniz adına alabilirsiniz.

Ahşaptan Üretilen Diğer Abajurlar Var mı?

Yine ahşap olan ve ışık yayan özellikleri ile ön plana çıkan ahşap hediyelik bulunur. Su kuyusu görünümünde olanların yanı sıra, üzerinde mumu olan ahşap harf kalıplarını da bunlar arasında görmek mümkündür. Ayrıca mor şişeli abajur ya da deniz kabuklu görünümü barındıran abajurları de yine bu hediyelik eşyalar arasında bulmanız mümkündür.

 

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: