Web sitemize hoşgeldiniz.

Avon Faturasını Ziraat Bankası ile Ödeme

Avon, kozmetik ürünleri satan bir firmadır. Kozmetik ürünlerinin genel bir pazarı olarak nitelendirilen Avon, çevreci yaklaşımı ile de tanınmaktadır. Amerika Birleşik Devletleri’nin New York şehrinde kurulan Avon’un merkezi yine New York’tur. Ülkemizde de oldukça rağbet gören Avon ürünleri, resmî sitesi ve temsilcilikleri ile satışa sunulmaktadır. Avon faturasını ödemek isteyenler bu işlemi Ziraat Bankası aracılığı ile yapabilirler. Avon ATM ödemeleri de birçok banka tarafından tüketicilere sunulan bir imkândır.

Avon Faturası 15 Gün Sonra Ödeme Kampanyası Nedir?

Avon fatura ödeme Ziraat Bankası ve Akbank üzerinden yapılabilmektedir. Avon ürününü aldıktan sonra dilerseniz ödemeyi 15 iş günü sonrasından yapabilmektesiniz. Temsilci kategorisinde verdiğiniz Avon siparişlerinizin ödemesini 15 gün sonra yapabiliyorsunuz. Ödeme yöntemini seçerken size en uygun olanını seçerek ücreti ödeyebiliyorsunuz. Avon’un bu özelliğinden sadece temsilciler faydalanabilmektedir.

Avon Faturası Ödeme Yolları Nedir?

Avon faturanızı ödemek için birçok alternatif bulunmaktadır. Dilerseniz nakit dilerseniz taksitli dilerseniz tek çekim olarak ödeyebileceğiniz Avon faturaları, tüketicilerine birçok avantaj ve ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Faturasını ödemek isteyenler aşağıda yer alan Avon ödeme kanallarını kullanarak ödemelerini yapabilirler;

  • Avon’un internet sitesi üzerinden kredi ya da banka kartı ile online ödeme
  • Kargo teslim sırasında kapıda ödeme
  • Havale ya da EFT ile para transferi yaparak ödeme
  • Anlaşmalı bankaların ATM’lerinden şifresiz ve kartsız ödeme
  • PTT’nin fatura ATM’leri
  • PTT şubeleri ve PTT online şubesi
  • Bankalar, bankaların internet bankacılığı veya gişelerden ödeme yapılabilmektedir.

Ziraat Bankası Avon Faturası Ödeme

Avon fatura ödeme Ziraat Bankası aracılığı ile yapılmakta olup tüketiciler tarafından sıkça tercih edilen bir yöntemdir. Ziraat Bankasının telefon bankacılığından, gişesinden ve ATM’sinden ödeme yapabilmektesiniz. Bunun için yapmanız gereken şey Ziraat Bankasında aktif bir hesabınızın bulunmasıdır. Aktif bir hesabı olan tüketiciler Ziraat Bankası ile faturalarını ödeyebilirler. Dilerseniz bankanıza otomatik ödeme talimatı vererek de düzenli bir şekilde ve aksatmadan Avon faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Avon Akbank, Yapı Kredi, QNB Finansbank ve İş Bankası ile de anlaşmalıdır. Bu bankalar aracılığı ile de ödeme yapabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: