Web sitemize hoşgeldiniz.

Atatürk Hediyeleri

1 Aralık 2017

Özel günlerde erkek ve bayanlar için alınacak hediyelik eşya çeşitleri arasında Atatürk’ün resim ve imzasından oluşan birçok eşya bulunmaktadır. Atatürk resmi, sözleri ve imzası kıyafetlerde, takılarda, günlük kullanılan eşyalarda bulmak mümkündür. Özellikle baba ve öğretmenler için alınan Atatürk hediyeleri arasında kalemler, not defterleri, bardak çeşitleri, çakmak ve cüzdanlar bulunuyor. Ayrıca tavla oynamayı seven babalar için Mustafa Kemal Atatürk imzasının bulunduğu ve özel tasarım hediyeler güvenilir internet sayfalarından yaptırılmaktadır.

Babalar İçin Alınacak Atatürk Hediyeleri

Babalar için tercih edilen hediyelik eşyaların tümünde Atatürk resmi ve imzası kullanılabilinir. Babalar gününde ve doğum gününde alınacak Atatürk hediyeleri arasında sigara tabakası, çakmak ve zippo çeşitleri, saat, kartvizitlik, deri cüzdan, not defteri, cep saati, anahtarlık, dolma kalem, rozet gibi ürünle bulunmaktadır. Tüm hediyelik eşyalar üzerine Atatürk’ün çeşitli resimler bulunabileceği gibi imzasında oluşan hediye çeşitleri de bulunuyor. Ayrıca babalar için alınacak Atatürk hediyelik eşyaları arasında Atatürk’ün bizzat kendi yazmış olduğu kitap hediye edilebilinir.

Atatürk hediyeleri arasında sayılan eşyalar aynı zamanda set halinde de bulunmaktadır. Atatürk reminin bulunduğu ve silikon kaplama ya da çelik görünümlü zippo ve sigara tablası set halinde babalara alınabilecek hediye çeşididir. Babaların kullanabileceği bir başka set hediye seçeneği de Atatürk imzalı kartvizit, deri cüzdan ve anahtarlıktır. Hediyelik eşyalar arasında babalar için Atatürk resminin bulunduğu tişört, kravat, Atatürk imzasından oluşan kravat iğnesi özel günlerde babalar için alınan hediyeler arasında bulunuyor.

Atatürk Hediyelik Eşyaları

Ev ve iş yeri ziyaretlerinde alınacak Atatürk hediyeleri arasında birçok seçenek yer almaktadır. Farklı Atatürk fotoğraflarının bulunduğu tablo modelleri iş yerleri için en uygun hediye seçeneğidir. Ofis masası üzerinde durabilecek Atatürk heykeli ve büstü, farklı tasarımlarda Atatürk imzalı ofis malzemeleri, bardak çeşitleri, Mustafa Kemal imzalı dolma kalem, kartvizit ve notluk, kristal masa üstü Atatürk ürünleri, Atatürk kitaplar iş yeri ve ofisler için alınacak hediyeler arasındadır. Eve kullanılacak Atatürk hediyeleri arasında duvar saati, takvim, Mustafa Kemal poster ve çıkarmaları ev hediyeleri asrında seçilen eşyalardır.

Etiketler:

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: