Web sitemize hoşgeldiniz.

Asker Sevgiliye Alınabilecek Hediyeler

29 Kasım 2017

Askere giden sevgiliye hediyelik eşya seçeneklerinde internet sayfalarında üretilen özel hediyeler bulunuyor. Asker sevgili için alınacak hediyeler arasında en çok tercih edilen ürünler arasında asker desenlerinden oluşan hediye seçenekleri vardır. Askerde kullanılan ve daha sonra hatıra olarak saklanabilecek hediyeler arasında defter, saat, çakmak, tütün çantası, şafak sayar gibi hediye türleri bulunur.

Askerde Olan Sevgiliye Neler Alınır?

Asker desenli hediye çeşitleri arasında günlük hayatta kullanılan eşyalar bulunuyor. Askerde sevgili için en çok tercih edilen hediyeler arasında asker baskılı zippo çakmaklar ve deriden üretilmiş tütün keseleri vardır. Çakmak ve tütün kesesi tercih eden kişiler farklı desen ve materyalden üretilen hediyeleri internet sitesinden ve hediye satan mağazalardan temin edebilirler.

Kişisel olarak üretilen ve askerde kullanılan hediyelik eşyalar arasında asker hatıra defterleri tercih edilebilir. El yapımı ve kişiye özel olarak tasarlanan defterlerin dış görünüşünde kamuflaj desenler kullanılmaktadır. Defterin dış yüzeyinde hediye sahibinin ismi yazılır. Defter içeriğinde giriş sayfalarında özel olarak seçilen resimler bulunur. Kara kalem şeklinde tasarlanan resimlerin bulunduğu sayfalara kişilerin seçmiş oldukları yazılar yazdırmanız mümkün. İlk sayfalarda yer alan resim ve yazıların ardından diğer sayfalar boştur. Asker sevgili için özel olarak hazırlanan hatıra defterleri güvenli internet sayfalarından yapılıyor.

Set Halinde Satılan Hediyelik Eşyalar

Askere giden sevgililer için tekli halde alınan hediyelerin yanında birçok seçeneğin birleştiği set halinde satılan hediyeler vardır. Asker setleri içerisinde bulunan hediyelik eşya türlerinde şafak sayar saat, çakmak modelleri, tütün kesesi, anı defteri, cüzdan ve not defter çeşitleri bulunur. Asker seti içerisinde bulunan çakmak çeşitlerinde yeşil mat asker desenli zippo, çelik görünümlü ve asker baskılı çakmaklar, asker künyesi şeklinde tasarlanmış krom kaplama çakmak çeşitleri vardır. Tütün kesesi çeşitlerinde kamuflaj desenli gri süet çanta, askeri desenli süet sarı tütün çantası, eskitilmiş modelde ve lastikle bağlanmış tütün keseleri askere gidecek sevgilinin kullanabileceği hediyelik eşyalardır. Termos hediyelik eşya tercih etmek isteyenler için askeri desenlerden oluşan baskılı çelik termoslar çeşitleri günlük hayatta kullanılacak hediyelik eşya seçenekleridir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: