Web sitemize hoşgeldiniz.

Akıllı Alışveriş

Alışverişlerimizde hepimiz gözümüze şık gelen kıyafetleri hemen alıp mağazalardan çıkıyoruz. Hem bütçelerimize zarar veriyor hem de kombinlerken zorlanabiliyoruz. Bu yüzden alışveriş yaparken ilk düşüneceğiniz şey, hangi üst veya altla kombinleyebileceğiniz, hangi renklerden oluşan bir gardıroba sahip olduğunuzu hiçbir zaman unutmamanız gerekiyor. Bunların haricindeki kıyafetleri kendinizi kontrol edin ve satın almayın. Alıyorsanız da mağazalardan çıkmadan hemen kıyafete uygun bir aksesuar alarak kombinleyin. Yoksa aldığınız ürün ya gardırobunuzda öylece bekleyecek ya da ürünü giymek için kötü görüneceksiniz.

Ayakkabılar:

  • Alışveriş yaparken hangi tarzda ayakkabınız yok ise ne alacağınızı belirleyerek alışverişe çıkabilir ve akıllı alışveriş yapmış olarak eve dönebilirsiniz.
  • Çok fazla yüksek topuklu ayakkabıları hem sağlığınız için hem de kullanılabilirliği açısından çok fazla giymeyeceğiniz için alışverişlerinizde tercih etmeyin.

Çantalar:

  • Normalde gece kullanmak için daha küçük ve çantalar kullanırız. Bir tane siyah bir tane de açık renklere uygun çanta almanız yeterli olacaktır.
  • Her zaman kullanacağınız çantalarda fonksiyonel çantalar alarak akıllı alışveriş
  • Çantalarınızın renk seçiminde gardırobunuz da hangi renkler ağırlıkta ise ona göre çantaları alın ve tek renk frapan çantaları tercih etmeyin.
  • Normal zamanlarda da sizi şık gösterecek taşlı, pullu, belirgin biçimde üstlerden hoşlanıyorsanız bunları ince penye veya kumaştan yapılmış pantolonlarla tamamlayarak spor şık bir tarz yaratabilirsiniz.
  • Gece çıkarken tarz olmak için ise, keskin çizgili ve şeritli elbiselerden faydalanabilirsiniz.

Alışveriş için sezon sonlarını bekleyin ve yazın alışverişlerinizde sadece birkaç yeni sezon ürününü yaz ve kış başlarında alarak sonrasını indirimler başladığında tamamlayın.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: