Web sitemize hoşgeldiniz.

Ahşaptan Kapı Önü Askılarına Göz Atın!

Kapı önü askısı olarak da ahşap hediyelik ürünlere yer verilmesi temel alınır. Bu anlamda farklı renk ve yazı çalışmalarından yana kapı süslemelerinin göz alması sağlanır. Dikkat çekici modeller için farklı fiyat uygulamalarına gidildiğini göreceksiniz. Bunun için genel olarak ‘open’ yazıları ile süslenen kapı aksesuarlarının daha fazla göz önünde bulundurulması temel alınır.

Ahşaptan Kumbara Modelleri Ne Kadar?

Kumbaraların da sevdiklerinize özel olarak sunabileceğiniz ilginç hediyeler arasında olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle de farklı renk ve tasarımlarından kaynaklı göze hoş gelen hediyelikler arasında da yerini almaya devam ediyor. Bunun için sunulan modeller;

  • Varil görünümlerine sahip olan kumbara modellerinin ilgi gördüğünü belirtmek gereklidir.
  • Açık ya da koyu kahve tonları çerçevesinde de süslemelerine yer verilmesi söz konusudur.
  • Ahşap kutular üzerinden de direk olarak anahtarlık tasarımlarına yer verilmesi sağlanır.

Otantik Kumbara Modelleri Nasıl?

Dekoratif ahşap hediyelik sahibi olmak isteyenlerin farklı modellerden kumbaralara da göz atmaları mümkün olacaktır. Bu anlamda kullanımları dışında süs eşyası olarak da sunulması mümkün olmakta. Bunun için de otantik görünümler için eski radyo görünümlerine yer veriliyor. Bu görünümler çerçevesinde radyoların tasarlanması da merak edenlere sunulması hedef alınır.

Gold üzerinden özel işlemeler çerçevesinde de kumbara modellerine yer veriliyor. Öyle ki yine kare ya da yuvarlak olacak şekilde modellerin karşınıza çıkması esas alınır. Gold yazılardan yana süslemelerine de gidilir. Tüm bu süslemeler kapsamında isteyenlerin sevdiklerine hediye olarak da sunmaları temel alınır. İlginç hediyeliklerden yana ilerlemek isteyenlerin bu tarz kumbara modellerine göz atmaları mümkün olmakta.

Farklı Ahşap Hediyelikleri Nelerdir?

Sevdiklerinize ahşap hediyelik eşya satın almak istiyorsanız farklı modelleri göz önünde bulundurabilirsiniz. Bu anlamda da açık ya da kahve tonları dışında renkli ahşap modellere de yer verilir. Örneğin atlıkarıncalar bunlar arasında en renkli ahşap hediyelikler olarak karşımıza çıkıyor. Sonuç olarak yediden yetişme herkesin ilgisini çeken modellerin büyük ya da küçük boyutlarından tercih edilmesi gereklidir. Renklerinden boyutlarına kadar tüm detaylara göz atarak ilerlemeniz isteniyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: