Web sitemize hoşgeldiniz.

Ahşaptan Atlıkarınca Hediyelikleri Özel Fiyatlarla!

4 Ocak 2018

Uygun fiyat aralıkları kapsamında ahşap hediyelik satın almak isteyenlerin atlıkarıncalardan da ilerlemeleri mümkün. Öyle ki hediyeliklerin geçmişten bugüne kadar halen değerli sayıldığı açıktır. Yediden yetmişe herkesin ilgini çeken atlıkarınca modellerinin özel fiyatları ile de pazarda yerini aldığını belirtmek gereklidir.

Renkli Atlıkarınca Modelleri Nelerdir?

Başta bebek odalarına yönelik dekoratif ahşap hediyelik ürünlerinin sunulması esas alınıyor. Bunun akabinde renklerinden yana da tercihlerde bulunmanız mümkün olmakta. Genel olarak erkeklere özel mavi ya da lacivert renklerinden tasarımların sunulması söz konusudur. Bunun yanı sıra kızlar için de pembe ya da kırmızı renklerinin hakim olduğunu göreceksiniz.

Bebek odalarında ayrıca beyaz renklerinden de tasarımlara yer verilmesi temel alınır. Hatta bebek odasından ziyade yetişkinlerin dahi dekoratif süs eşyası olarak kullandıklarını belirtmek gereklidir. Bunun için direk olarak ahşap renkleri üzerinden modellere yer verilir. İsteyenlerin ahşap olarak sunulan atlıkarınca modellerinden renkleri temel alarak ilerlemeleri mümkün.

Doldurulmuş Ahşap Süs Eşyaları Hangileri?

Ahşap hediyelik eşya sahibi olmak isteyenlerin doldurulmuş olan süs eşyalarına da göz atmaları sağlanır. Bunun için yine ahşap çizimlere ve oyma işlemlerine gidilir. Sonrasında da doldurma yapılarak 3 boyutlu ahşap hediyeliklerin ortaya çıkması temel alınır. Sonucunda da karşınıza çıkacak olan modeller şu şekildedir;

  • Kahverengi ahşap üzerinden at motiflerinin sıklıkla sunulması temel alınır.
  • Doldurulmuş olarak şaha kalkan at motifleri de dikkat çekicidir.
  • Yine dikkat çeken bir diğer hediyelik eşya motifi ise aslan olarak ifade edilir.

Ahşap Biblolarda Fotoğraf Alanları

Ahşap olarak bibloların da bir hayli göz önünde bulundurulması söz konusudur. Hem görsellerin hoş olması hem de uygun fiyat aralıklarından kaynaklı olarak bu tarz biblolara da yer verildiğini belirtmek gereklidir. Üstelik gitar, keman ya da farklı modellerin temel alınması halinde ortaya çıkarılır.

Hediyelik eşyaların manevi açıdan değer kazanması adına da çalışmalara yer verilir. Örneğin biblolar üzerinden özel fotoğraf alanlarının da sunulması söz konusudur. Sevdiğiniz kişilerin fotoğraflarını burada temin ederek hediye etmeniz daha değerli olmasına katkı sağlar.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: