Web sitemize hoşgeldiniz.

Ahşap Ürünlerden Yapılmış Hediyelik Eşyalar

20 Kasım 2017

Evde ve günlük yaşantıda sevdiklerimizin kullanabilecekleri ucuz hediyelik eşya çeşitleri vardır. Tercih edilen ürünler arasında en çok süs eşyaları bulunuyor. Evde ve iş yerinizde kullanabileceğiniz dekoratif ve şık tasarımda ahşap ürünler ekonomik hediyelik eşyalar arasında yer alır. Ahşap malzemeden yapılan süs eşyaları klasik durduğu gibi sade hediyeler arasında bulunuyor. Ahşap Malzemeden yapılan birçok ürün çeşitleri vardır. En çok dekoratif alanda tercih edilen ahşap takı ve günlük hayatta kullanılan eşyalar arsında da yerini alıyor.

Ahşap Dekoratif Eşyalar

Ahşap malzeme birçok alanda kullanılıyor. Oymacılık işlemleri ile farklı şekillerde bulunan eşyalar aynı zamanda boyanarak renkli dekoratif ürünler oluşturuluyor. Ev eşyalarında kullanılan ahşap ürünlerde biblo çeşitleri üzerinde kullanıldığı gibi albüm ve çerçeve olarak tasarlanan hediyelik eşyalar arasında bulunuyor. Ev ve ofis eşyalarında tercih edilen ahşap çeşitleri dekoratif masa, sandalye, ayna çerçeveleri olarak kullanılıyor. Doğal görüntüsünü bozamdan kullanılan ahşap, şık ve dekoratif bir malzemedir. Hediyelik eşya alanlarında tercih edilen ahşap ürünler arasından mumluklar yer almaktadır. Oymacılık ile farklı şekil ve boyutlar halinde kullanılan ahşapla ürünlerden aydınlata alanında üretilen hediyeler bulunuyor.

Kişiye özel olarak tasarlanan ahşap hediyelik eşyalar arasında duvar saatleri bulunuyor. Ahşap malzeme üzerine renkli ya da sade şekillerle tasarlanan ve hediye sahibinin isminin bulunduğu şık tasarımlı saatler hediyelik için uygun bir eşyadır. Biblo ve süs eşyalarından hoşlanan kişiler için ahşap gemiler, nostaljim, radyo ve araba modelleri hediyelik eşyalar seçenekleridir. Sevgiliye özel olarak hazırlanan not defterlerinde dış kapakta ahşap malzeme seçiliyor. Özel tasarım hediye için ahşap defter üzerinde resim çizdirildiği gibi kişiye özel isimlerin yer aldığı defterler bulunmaktadır.

Ahşap Aksesuarlar

Ahşap malzeme üzerinde birçok işlem uygulanabilir. Hediyelik eşyalar arsında ahşap takı tasarımları da bulunuyor. Küpe ve kolyelerin yapıldığı ahşap malzemelerden farklı tarzda takı çeşitleri üretilmektedir. Aksesuar alanında ahşaptan duvar süsleri, kitaplıklar, resim albüm, şık tasarımlı askılıklar bulunuyor. Mutfak eşyalarında da sıklıkla kullanılan ahşap hediyeler arasında tepsi, yemek takımlar, bardak çeşitleri, ahşap saklama kaplar gibi birçok ürün yer alıyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: