Web sitemize hoşgeldiniz.

Ahşap Hediyelik Ürünler Dekoratif Olmalarının Yanı Sıra Saklamaya da Yarıyorlar

Hediye satın alırken, kimimiz dekoratif olmasını ve kimimizde işlevsel olmasını isteyebiliriz. Birçok ahşap hediyelik eşya ürünleri de bu tür görevi kendi içerisinde barındırıyor. Özelikle de saklama görevini gören ya da abajuru ile ışık yayın tasarımlar bunların en net özellikleri arasında yerini alır. Sizde sevdikleriniz adına iyi bir hediye seçimi istiyorsanız, ahşaptan üretilen dekoratif özellikli hem de saklama işlevi gören bir hediye satın alabilirsiniz. Dilediğiniz kişi için satın alabileceğiniz bu ürünler, sizlerin daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Böylece kişinin saklamak istediği konuya göre böylesine bir hediye alarak karşı tarafı mutlu edebilirsiniz.

Dekoratif Ahşap Bisküvi Saklama Seti

Çiçek oymalı olarak tasarlanan ve el emeği olan bu ürün, poşet ya da bisküvinin ambalajları olmadan kendisini doğrudan saklama imkânı verir. Bunun için özel olarak üretilen ürün, dekoratif ahşap hediyelik olma anlamında da özel bir değere sahiptir. Böylece güzel bir şekilde bisküvilerinizin dağılmasını önleyerek un ufak etkilerinden de kurtulmasını sağlama için bu ürünü satın alabilirsiniz. Tabi ürünü hediye olarak satın alacağınız kişinin de bu tür zorluklar yaşamamasını istiyorsanız, şık bir görsel etkiye sahip olan bisküvi saklama kabını satın alabilirsiniz. 3’lü olarak satılan ürün, her kullanıldığında sizi hatırlatacak özel değerleri de barındıracaktır.

Ürünün Genel Özellikleri Nelerdir?

Bisküviler için özel bir saklama alanı olarak tasarlanan bu ürün, birçok farklı yiyeceklerinde saklanması için kullanılabilir. Ahşap olmasının yanı sıra, 582 gram ağırlığa sahiptir. Kahverengi bir renk tonunu barındırır ve 25-18 değerlerinde ölçüleri vardır. Boyutları ise küçük orta ve büyük olacak şekilde 3 farklı şekilde satılır. Ahşap hediyelik eşya olarak, sevdiklerinize unutamayacak güzel bir hediyeyi bu vesile ile verebilmeniz mümkündür.

Diğer Saklama işlevi Gören Ahşap Ürünler

Bisküvi dışında, çerezlerinizi için, çay, kahve şeker için saklama işlevini gören kaliteli ahşap hediyelik bulabilirsiniz. Her birinin dekoratif olması, bulunduğu ve kullanıldığı alanda şık bir görünüm sağlamasını gerçekleştirecektir. Böylece güzel bir etki almak için ürünleri sevdiklerinizi için satın alabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: