Web sitemize hoşgeldiniz.

Adım Adım Burun Estetiği Nasıl Gerçekleşiyor ?

13 Eylül 2018

Son dönemlerde en çok rağbet gören estetik çeşitlerinden bir tanesi olarak bilinen burun estetiği, son derece kolay bir hale gelmiştir. Bundaki en önemli etken ise daha çok medikal tıp alanında yapılan çeşitli ilerlemeler ile ilgili olduğu düşünülüyor. Adım adım burun estetiği gelişmeleri genellikle üç aşamalı olarak ortaya çıkar. Bu üç aşamayı başarılı bir şekilde atlatan hastalar, burun estetiği sürecini tamamlamış olurlar. Böylece çok da kusursuz bir burun sahibi olmanın verdiği zevk ile doyasıya yaşarlar. Ancak burun estetiği her ne kadar tehlikesiz gibi görülse bile enfeksiyon durumlarında ciddi risk ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Cerrahi işlem: Genellikle anestezinin küçük bir bölümü yapılarak uygulanan işlem türüdür. Bu işlem türünde oldukça üst düzey bir eğitim almış olmak gerekiyor.

Burun estetiği hangi aşamalardan oluşuyor ?

Eğer son derece başarılı bir burun estetiği geçirmiş olduğunuzu söylemek istiyorsanız mutlaka üç aşamadan başarılı bir şekilde geçmeniz gerekiyor. Bu üç aşamadan her birisi son derece kritik olup hiçbirini birbirinden ayırt edemezsiniz;

  • Buradaki problemin tam olarak tespit edilmesi aşaması
  • Problemin tamamen çözülmesi için müdahale aşaması
  • Müdahale sonrası bakım ve kontrol aşaması

Bu üç aşamayı da atlatan hastalar taburcu edilir ve böylece çok daha kusursuz bir buruna sahip olurlar. Özellikle de son aşamada burnun hiçbir şekilde enfeksiyon kapmaması ve sağlık koşullarına son derece dikkat edilmesi şarttır. Aksi takdirde iltihaplanma durumlarında buruun yapınız eskisinden daha kötü bir hale de gelebilir.

Burun estetiği uygulamaları çok yaygın mı ?

Yapılacak olan adım adım burun estetiği aşamalarından sonra kavuşacağınız burnun güzelliği birçok kadını cezbeder. Bu nedenle kadın ve erkekler için burun estetiği hizmeti, son zamanlarda en çok kullanılan hizmetlerden bir tanesi olmayı başarmıştır. Ameliyatın neredeyse sıfır riske sahip olması risksiz burun estetiği hizmetini de ortaya çıkarmayı başarmıştır. Böylece birçok sağlık korkusu olan kişi de artık burun ameliyatı için önlerinde hiçbir engel kalmadığını ifade eder. Size ise burun estetiği ile kusursuz burun sonuçlarının keyfini çıkarmak kalır

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: