Web sitemize hoşgeldiniz.

5 Dakikada Hazırlanma

18 Haziran 2018

Metropol insanları genelde koşuşturmaca bir hayat geçirdikleri ve çalıştıkları için her şeyi pratik ve mümkün olduğunca zaman harcamadan halletmek istiyorlar. Sabahları biraz daha uyumak, başkaları sizler hazırlanırken bekleyip sinirlenmemesi, her gün hazırlanmak için çok fazla vakit kaybına yol açmamak için sizlere 5 dakikada hazırlanma ile ilgili bilgiler vereceğiz.

·         Sürekli kullandığınız kıyafetleri dağınık bir halde bile olsa bir arada tutarak işe başlayabilirsiniz. Böylece t-shirtlerin arasından bir tanesini rastgele alıp giyebilirsiniz.

·         Kıyafetlerinizi tanıyarak en çok neleri kombinleyebildiğinizi fark edebilir ve hep aynı şekilde pratik ve uyumlu olarak giyinebilirsiniz.

·         Dolabınızın kapağına asacağınız birkaç çeşit farklı kombin yapılmış resimlerle, sabahları aklınıza ne giyeceğiniz gelmediğinde, bunlara bakabilirsiniz.

·         Düzenli olarak, takılarınızı tek bir yerde, ceketlerinizi, gömleklerinizi arka arkaya sıralayarak hemen birini alıp giyebilirsiniz.

·         Montlarınızı ve uzun hırkalarınızı kapıya yakın bir yerde bulundurarak hemen çıkmanız gerektiğinde sadece bir jean giyip, 5 dakikada hazırlanma konusunda insanları şaşırtabilirsiniz.

·         Çantanızda yüzük, küpe, saç tokası gibi birer yedek ürünü sürekli taşıyarak hazırlanırken unuttuğunuz bir detay varsa, sonradan tamamlayabilirsiniz.

·         Fularlar ve t-shirtleri birbirlerine yakın yerlerde tutarak, hatta t-shirtlerin içine de koyabilirsiniz.

Şemsiye gibi, anahtar gibi ürünleri tek bir yerde tutarak hemen hazırlandığınız gibi tekrar eve dönmeniz gerekmeyecek şekilde hazırlanabilirsiniz. Ayrıca kullandığınız ürünleri çıkarırken kirliyse kirliye, asılacaksa gardıroba gibi hemen aldığınız yerlere koyarak hazırlanırken pratik olabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: